Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok izomtömeg-növelé...

Mit ajánlotok izomtömeg-növeléshez miket kellene szednem?

Figyelt kérdés

171 centi vagyok, 67 kg. A végső célom 75-80 kiló között volna valahol. Most kezdtem el Béres-cseppet inni, ami egyből éreztette is hatását, gyakorlatilag eszem egyfolytában kis túlzással. Gondoltam ha már végre tudok jókat enni, itt az alkalom hogy felszedjek néhány kiló izmot. Itthoni körülmények között kezdtem el az edzést, két 20 kilós kézi sulyzóm van. A konkrét kérdés az volna, hogy a megnövelt kaja-bevitel mellé elegendő lenne valamilyen fehérjét szedni? Vagy esetleg más kiegészítőket is ajánlotok? Valamint hasra kérnék tippeket, mert már most kezdem érezni hogy rakódik le a zsír a hasamon... A napi 50 felülés úgy tűnik nem használ, sokkal több időm viszont nincs edzeni, mert dolgozom egész nap, és ugye nem csak hasra szoktam edzeni, mert izmot növelni leginkább a vállamon-karomon szeretnék, illetve a mellemen...

Nagyon amatőr és kezdő vagyok, ne haragudjatok meg, ezért szeretném a segítségeteket kérni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 30. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem haragszunk meg, de azért ott ám a kereső.


Vitamin kötelező, edzés után fehérje + szőlőcukor mehetne.

Hasra felülésezhetsz, helyi zsírégtés nincs. vegyél vissza a szénhidrátból és nem fogsz annyira zsírosodni. Ne zabálj szemetet.

2011. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és egész tested edzünk, nincs olyan, hogy csak ezt meg ezt. Állíts össze magadnak egy normális osztott edzéstervet ezek alapján:


[link]

2011. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Na a tipikus felülés mániákus, attól mert valaki lenyom napi 200 felülést a büdös életbe nem lesz kockás hasa ha van rajt néhány centi zsír. És ne keseredj el, az az izom ugyanúgy ott van a hasadon, csak nem látni.

Az előttem szólónak meg teljesen igaza van.

2011. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TOMAtm ***** válasza:
[link] ezt kéne tolnod.
2011. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!