Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik márkát ajánljátok...

Melyik márkát ajánljátok kifejezetten futáshoz?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el futni, nagyon szeretem, anyukám mondta, hogy kéne venni egy olyan cipőt ami kifejezetten futásra van.Azonban nincs tapasztalatom ilyen téren, ezért várom a javaslataitokat.
2011. jún. 29. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy sportboltba (Decathlon nagyon jó, és nem is drága). Nekem egy egyszerű, olcsó Kalenji cipőm van (4-5000 körül), nagyon bevált, persze nem bírja évekig, heti 5-6x 30 perc futással nagyjából 1 évig húzom egy cipővel.


Ha lenne pénzem, akkor Nike Air Zoomot vennék. :)

2011. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaza van anyukádnak, az izületeidnek jót tesz, ha rendes futócipőd van. Nekem Asics cipőm van, nagyon kényelmes, csak ajánlani tudom a márkát. A párom is azt mondja, h eddig az Asics futócipője volt a legjobb (most Adidasa van egyébként).

Mondjuk a választásnál az a lényeg, h rugalmas, "hajlékony" legyen a cipő talpa.

2011. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt egy link: [link]

Egyébként én is decathlonban vettem az enyémet, igaz, ez nem 5e Ft, de minőség szempontjából megéri az árát.

2011. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SKAnita84 válasza:
Szia!Anyukádnak teljesen igaza van ahogy az előttem szóló is mondta. Én a Merrell Barefoot kollekcióját ajánlom neked én is abban járok futni egy ideje és nagyon jó, Szerintem menj el néhány boltba próbáld fel őket,sétálgass benne és amelyikben a legkényelmesebben érzed magad azt vedd meg/vetesd meg. Ha döntöttél írd meg mire esett a választásod! :)
2011. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten futáshoz asics vagy mizuno.
2011. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WBTBWB ***** válasza:
Futócipőt én nem vennék sehol máshol, csak futóboltban, mivel ott szakemberek, tapasztalt élsportolók segítenek neked kiválasztani a megfelelő cipőt, a lábboltozatodtól, és még sok minden mástól függően. De nem kapod meg ezt a hozzáértő kiszolgálást egy nagyobb áruházban (pl. Decathlon), így én mindenkinek a Spuri Futóboltot szoktam ajánlani. Budapesten és Győrben van üzletük, hatalmas választék, mindkét helyen többszörös bajnok futók az eladók. Márkából én edzésre Asicsot javasolnék, nem olcsó, de nagyon megéri, tartós, kényelmes. Ha pedig már olyan szintre is eljutsz, hogy egy versenycipő beszerzésén is gondolkodsz, akkor abból csak Adidas (tapasztalat ;))
2011. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!