Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mozogjak? (tudom, túl rövid)

Mit mozogjak? (tudom, túl rövid)

Figyelt kérdés

Nincs rajtam felesleg,sőt,inkább felszednem kellene,minden mozgás nélkül hizlaló kajákkal is jó alakom van,igy gyerekkorom óta nem mozogtam.

A kondigépeket nem szeretem,megunom.Ahogy az itthoni tornát is.

Mit keressek ha valami nem túl erős esetleg táncikálós valamit keresek?Nem szeretnék se izmot növelni,se fogyni,csak a vérnyomásom alacsony,ahhoz is jó,és hátha kevésbé fáradnék el egész nap az irodában ülve.

24/N


2011. jún. 27. 20:49
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
edzetlen vagy.menj úszni,evezni bicajozni akármi,csak kezdj magaddal valamit.lehet h szerinted minden okés,de lassan kinősz abból a korból h a tested mindent toleráljon.vagy hájasodni fogsz vagy az érrendszered megy tönkre,vagy mind2.a mozgás nélküli életmód nem igazán a hosszú élet titka.
2011. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kb 10 éve még orvosi segitséggel is nehezen hizok,szóval plussz 10-15 kilónak örülnék,akkor is ha csupa zsir...erről ennyit

és irtam hogy amit egyedül,vagy akár ketten,ott a lelkesedés alábbhagy és abbahagyom

ezért kellene valami csoportos

de annyira nem vagyok tisztában ezekkel,hogy nem is tudom mire keressek rá...


hastáncot néztem


mik vannak még?


(egyébként meg nem feltétlen sport kérdése,anyám lassan 60 éves,sosem mozog,vékony,ősz haj és ránc nélküli nő,egészségesebb mint én...ezt örököltem tőle...nem lesz mindenki hájas disznó aki nem mozog heti 6x 2 órát...)

2011. jún. 27. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha állóképességet akarsz növelni és táncolni akkor versenytánc, nem versenyszerűen akár hobbi szinten.

A latin táncok eléggé felpörgetik a pulzust. És még csajozni is lehet. :)


És ha fáradtnak érzed magad akkor még igyál sok vizet legalább napi 2 litert. Én ezzel szoktam le a kávéról.

És igencsak észre vesezm délután, hogy ha elfeledkezem a vízről. Mindig kómás nyomott leszek.

2011. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:9


(bár csajozni nem fogok,nő vagyok...pasizni se)

2011. jún. 28. 06:37
 5/7 anonim ***** válasza:

küzdősport. ha táncikálós, akkor kickbox, tájbox.

amúgy lelkesedni senki sem fog helyetted. ha szabad megkérdeznem, mit vártál, olyan lelkesen fogsz élni? nem tudom, én nem nagyon szoktam lelkesedni.. de azért, mert kevés dolog érdekel annyira nagyon. ha viszont épp érdekel a vérnyomásom és ezért edzeni akarok, akkor elmegyek edzésre, oszt csókolom. mert akkor lelkesednék vagy mi az egészségemért.

a Te esetedben nem értem, mit vársz. akarsz is mozogni, de könnyen beleunsz. de akkor miért érdekel az egészséged, ha untat ez a dolog?

2011. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

leginkább az aerobikot ajánlanám ott többen vagytok és zenére is megy úgy sokkal jobb :)

és ált lehet választani h félórás , órás esetleg másfélórás :)

sok sikert!!!

2011. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 welee ***** válasza:

na az a baj nem tudom hogy fiú vagy lány vagy.....

(de lányra tippelek mert alakom szót pasik nem használják)

de azért nagy vonalakban.

ha hízni akarsz az egyszerű...

EGYÉL MEG MINDENT AMI NINCS LESZÖGEZVE,EGYÉL AHÁNYSZOR TUDSZ

olyan nincs hogy nem tud felhízni egy ember.

az azt jelenti nem eszel eleget.

tudom nem látom mennyit eszel.

gyors az anyag cseréd. bla bla bla....

ez nem számít.

biztos nem eszel eleget.

most egy drasztikus példát mondok.

ha mondjuk naponta megeszel a sima étkezésed mellé 500gramm sertés zsírt X mennyiségű kenyérrel.

és csak cukros italt iszol

szerinted nem tudnál hízni?

nincs olyan alkat aki nem hízna el.


az edzés:

pont azért alacsony a vérnyomásod, és azért vagy fáradt mert nem edzel semmit!

ha naponta csak elmennél futni 20 percet már javulni a vérkeringésed.

és a futáshoz csak akarat erő kell, semmi más!

az hogy rá vedd magad a futásra az nehéz, de 1 hét után már érzed a javulást. sokkal fittebnek érzed magad

2011. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!