Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lett Németh Pistivel?

Mi lett Németh Pistivel?

Figyelt kérdés

lehet nagyképűnek tűnik, de nekem szimpatikus volt

drugsbunnynak meg közte gondolom volt, valami, azóta nem is írtak róla semmi a body.builderen, meg bbtv-be se volt

pedig ha jól emlékszem mr.olympián 202 font alattiba , ott volt


2011. jún. 24. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi bajotok van Bunnyival,azon kívül hogy nem szimpatikus,vagy ne tetszik a dumája.

Fogalmam sincs miből gondoljátok hogy egoista?

2011. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
ezt én se értem. szerintem tök normális,többször beszéltem vele személyesen,halál szerény és őszinter csávó. Németh Pistit nem ismerem.
2011. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 °:Amigo:° ***** válasza:

Jó, vannak azért normális megnyilvánulásai, csak ha elkezd szimpatikus lenni, mindíg lerontja valamivel....


Nézd, a Cutler- sztorinak én a másik oldalát ismerem, a Bunny egy olyan emberre próbálta rákenni az egészet, aki szakmailag és erkölcsileg JÓVAL felette áll.

Én nagyon sokat tanultam ettől az embertől, nagyra tartom őt -talán nevezhetem mesteremnek.

Az ő verziója ettől némiképp eltért, bár pontosan már nem emlékszem az esetre.

Tudom, hogy készültek bizonyos hangfelvételek, aminek hatására Bunny nagyon gyorsan el is hallgatott. :-)))

2011. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem nyalásképp, de azért BBTV szintű mozgókép máshol nagyon nincs. Anélkül is tudsz meg dolgokat, hogy rákeresnél, olvasnál. Persze nem azt mondom, hogy ne olvasson valaki...


És még szórakoztató is, meg röhögni is lehet.

2011. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 clint ***** válasza:
70%
bunny csak azért népszerü a tizenéves agymosottaknak, mert a legnépszerübb táplálékkiegészitő webáruház oldalán van. Senki le se tojná ha nem ott lenne, pláne azzal a fizikummal amivel rendelkezik.
2011. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

mark86


ööö,bunny nem testépítő!

lesz.rom hogy néz ki vagy mit eszik.

Emberileg ott van azért....

Sokan utálják,de sokan nem olvasnak a sorok között és nem hallgatják az audioblogjait,ahol tök jó dolgokról beszél aminek a testépítéshez semmi köze.

Őszinte és egyenes embernek tartom,aki sokat tesz a fiatalokért (sportért sokan tesznek annyit mint ő),életvitel,hozzáállás szempontjából.

2011. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, audioblogokat érdemes meghallgatni. Sok mindenben egyetértek vele.
2011. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=FU0HwFMcUew Németh Pisti nekem szimpatikus nagyon. bunnyba az nem tesztik, hogy bunkó vagy lehet így jobban lehet eladni a többségnek nem tudom.
2015. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Floridában Tampaban el. Visszavonult 2db cége van es felesége. Ask.fm/HungarianHammer itt mindent megtudtok rola
2015. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!