Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lett Németh Pistivel?

Mi lett Németh Pistivel?

Figyelt kérdés

lehet nagyképűnek tűnik, de nekem szimpatikus volt

drugsbunnynak meg közte gondolom volt, valami, azóta nem is írtak róla semmi a body.builderen, meg bbtv-be se volt

pedig ha jól emlékszem mr.olympián 202 font alattiba , ott volt


2011. jún. 24. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

mark86


Nem tudom,de hogy egy rakás sz.r ember az biztos.

Bunny olyan amilyen,de az a csávó extra gáz. Hazudik mint a dög...

2011. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 clint ***** válasza:
100%

Sztem pedig az egyik legjobb magyar testépítő, És messze az egyik legtöbbet elért!!

Egyáltalán nem nagyképű, ellenben néhány kisstilű magyar kollégájától.

Steve Namat néven külföldön van. Az Api cég leszerződtette.

2011. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Floridában telepedett le.
2011. jún. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 °:Amigo:° ***** válasza:
55%

A szarember az pont a DrogBunny. Egy igazi majom :-)))

Pisti köszöni jól van....

Edzéseket tart, hétvégén kidobó egy bárban, van szponzora, és röhög ezen a nyomorult országon amit maga mögött hagyott -meg az irígy, kisstílű, szarrágó "honfitársain".

(qurvára igaza van)

2011. jún. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Amigo ez még jó régen írtad:


AmiGo válasza:


Nos Steve Namat barátunk az Olympiára való felkészülésekor 1 féle kiegészítőt használt (ő írta a fórumán)

Napi 1000 mg C vitamin

(!)


Emellett kilószámra marhahús, (fehérje, kreatin) Hal (zsírsavak, fehérje), zöldségek (vitamin, rost, ásványi anyagok).

Tudni kell, hogy az API gyártól korlátlan mennyiségű tápkieg állt volna rendelkezésre ingyen (!)


És abszolút igaza van....

Ha egy Mr Olimpiára fel lehet készülni mindenféle szar proteinpor nélkül, akkor miért gondolja minden épp hogy ivarérett kisfiú, hogy egy vödör "izomportól" fog átváltozni Tóthdanivá ?

Ez a nyomorék Scitec meg Biotech sunyi marketimgjának az eredménye. Ezért mondtam korábban, hogy többet ártanak a sportnak, mint bármi más.

Hiszen egy kis mazsola még el sem kezdte az edzést, nem tud szabályosan fekvenyomni, guggolni, húzódzkodni, de már a Shop.builderen nézi a tömegnövelőket.

(szegény szülők)


Most nem hazabeszélés képpen, de ha ezen a pénzen pár hónapra elmenne edzőhöz, aki megtanítja mindenre, ami a hatékony, biztonságos edzéshez kell, sok csalódástól és esetleg sérüléstől is megkímélhetné magát.

Én a régi melóhelyemen edzettem 16 évestől srácokat, sőt lányt is és pár hónap után már ők voltak az osztályukban a "testépítő guruk", már ők is tudtak segíteni, tanácsod adni a korukbeli srácoknak.

Mert megtanulták !


Jó jó, hogy kilószámra tudja enni a húst, de ez nekem akkor is kicsit nehezen hihető, főleg az ő méreteihez...

2011. jún. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 °:Amigo:° ***** válasza:

jé, tényleg én írtam :-))))

Az Olimpia előtt olvasgattam a blogját, ott írta és én abszolút elhiszem. Írta, milyen hús árak vannak kint, a jó minőségű hús, hal fillérekből megvan nekik.

Megmondom frankón, én sem használnék diéta alatt semmi szart, ha minden más biztosítva lenne.

(szezonon kívül persze mehet)

Szilárd kajával könyebb lediétázni, az emésztés sok kalóriát felhasznál éspedig zsírfedezetből. Nagyon energiaigényes ez száraz marhahús megemésztése....

Amúgy ez csak a kívülállóknak újdonság, a verseny előtti 2-3 hétben már senki sem használ proteinport.

(BCAA, Glutamin esetleg)

2011. jún. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Na, megint tanultam! :D Kössz.
2011. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 TOMAtm ***** válasza:
steve tényleg normális arc,ha valaki normálisan kérdezett tőle akkor mindíg érdemben válaszolt.plusz pirospont nála h nagyon képben van ez egyes szerek-hatóanyagok mellékhatásaival,kombinálhatóságával kapcsolatban.itthon még mindenki a Proviron nolvadex hogyisvanez,mennyi a annyi? lázban égett pár éve,ő már akkor is megmondta,lejárt lemez,arimedex-é meg az újabb generációé a jövő(és nemis drágább!!).ehhez képest itt még mindíg provi van(és már hamis is van belőle).Jól mondod Amigo,röhöghet is ezen az országon,nembaj ittmaradt nekünk Bunny a Scitec instantizom-jumbóval marketingpólóban!
2011. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de őt kéne mutatni edzővideóba, nem az ilyen nac szövetség beli fazonokat
2011. jún. 25. 11:06
 10/19 anonim ***** válasza:

Üdv,Amigo,mark86,vagy TOMAtm,nem tudjátok ki akarta elhozni jay cutlert és kiről van szó itt?

[link]

vagy itt

[link]

2011. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!