Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csíped Drugs Bunnyit?

Csíped Drugs Bunnyit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem... nem lenne hülye a csávó, de eladta a lelkét az ördögnek. Most amikor meglátom akár egy írását is leginkább lehánynám a végbélnyílásomat fejjel lefelé úgy, hogy közbe korbácsolnak.
2011. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
miért adta el? mert ha a scitec-re gondolsz,én nem tudok olyan embert a hasonló témából aki ne tartozna valahová...
2011. jún. 24. 16:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Bírom a dumáját, mindig megnevettet, főleg a fosós BBTV-ben :D
2011. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Audió edző válaszolok is jók.
2011. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem mondanám hogy a kedvencem. Érti a dolgát, normális kérdésekre normális válaszokat ad. Azt megértem hogy ha a Scitec adja neki a fizetését, akkor őket reklámozza, ezzel nincs probléma még akkor sem, ha én nem szeretem a scitecet. Az viszont nem szimpatikus, hogy ha neki valakivel személyesen problémája van, akkor arról senki sem szólhat egy jó szót sem. Gondolok itt Németh Pistire vagy Kormány Misire.

2011. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TOMAtm ***** válasza:
nem.nem csípem,egy k*rva egoist f*sznak tartom.énis szoktam az lenni,de mindíg megadom a tiszteletet a másik embernek.nem is nézem és nem is olvasom a dolgait már.
2011. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
miért egoista,mivel nem adja meg a tiszteletet?
2011. jún. 24. 18:58
 9/12 TOMAtm ***** válasza:
ilyennek látom,ez a véleményem róla.nem fogok bizonyítékokat felsorakoztatni mellette-ellene,ez a kép alakult ki róla magamban még régebben.Csiszár Jenőt is rühellem,pedig lehet h már nem egy tapló gyökér mint 15 éve,de nem érdekel.
2011. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Beképzelt,lekezelő,egoista barom állat!
2011. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!