Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esztergomban hol lehet Zumba...

Esztergomban hol lehet Zumba edzést vagy más edzést felvenni? Ha tudsz írj helyet, árat, időt és vélemény! Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 15:00
 1/4 anonim válasza:

Esztergomban egy nagyon szuper zumba edző tart ótrákat!

Kéthelyen is megtalálhatod: Aquasziget, Rugby C Hotel

Aquasziget: hétfő 17.00tól, péntek 18.00tól, vasárnap 9.00től. Ár: 1000 ft; bérlet esetén 800 ft/alkalom.

A Rugby C.-ben is 1000 ft egy óra. Kedden és csütörtökön asszem 18tól és szerdán 19.00től van.

A vasárnapi Aquaszigetes zumba óra fele sima zumba, fele pedig Zumba tuning, a Rugbyben pedig a szerdai teljes edzés tuningos.

2011. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszsönöm!A bérlet mennyi ideig tarta ?Ezt tudnád jellemezni?És a tunning vagy a fele tunning a jobb?
2011. júl. 15. 19:02
 3/4 anonim válasza:

Az Aquazigeten kétféle bérlet van: 10alkalmas ami 3 hónapig érvényes, a 15 alkalmas pedig 4 hónapig.

Nekem a sima Zumba Basic jön be leginkább, de a a tunning vagy a fél tunning között kellene választanom én a feleset választanám. Ha elfogadsz egy tanácsot, és még nem voltál akkor én a fele ilyen fele olyan órával kezdeném, és akkor el tudod dönteni, hogy neked melyik tetszik jobban :)

2011. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Fogyást avgy izmosodást tapasztaltál?Ha igen milyen időközöben?
2011. aug. 9. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!