Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet (főleg combról)...

Hogy lehet (főleg combról) fogyni?

Figyelt kérdés
Heti 3x járok kondiba ahol főleg mozgásosabb edzés van mellette futok is, de úgy hallottam a futástól vastagabb lesz az ember lába nekem pedig az ellenkezője kéne,szóval mit kéne végeznem és mennyi időn át milyen kajákat enni hogy sikeres legyek? Van háj hason, toka, láb és más nemjut eszembe innen szeretnék lefogyni. A diétát azt mondták 13 évesen ne kezdjem el.
2011. jún. 23. 10:47
 1/4 anonim válasza:
hogyha kondizol, akkor csak izmosabbak lesznek a combjaid, azaz megvastagszik, ne csinálj olyanokat, ami pl. combra megy.. és igazuk van, el ne kezd. próbálj meg egészségesebben enni, több gyümölcs, zöldség, barna kenyér, meg ilyenek, kevesebb szalonnát meg ilyenek, ez nem számít diétának, hogyha oda figyelsz hogy mit eszel !
2011. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hosszú távokat kéne futnod nem erős iramban (inkább arra törekedj hogy megállás nélkül fuss ne arra hogy sprintelj)

először vastagodni fog a lábad, mert elkezdenek fejlődni a vázizmok (alkalmazkodnak az újfajta terheléshez) és utána majd formálódnak és ledobják a felesleget.

a futás nagyon jól fogyaszt mindenhol. a lábra még a bicaj is jó sztem.

kajálásnál arra figyelj ha fogyni akarsz hogy soha de soha ne edd magad degeszre és kerüld az esti nagy "zabbantásokat" is.

ha úgy érzed hogy sokat eszel csökkentsd az adagokat és közhely de így van...kerüld a zsíros cupákos kajákat és a sütiket is.

2011. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak és persze neked is : Minden diéta ahol odafigyelsz arra mit eszel. Tehát igenis van értelmes diétáznod. Ha megteheted akkor pl durum tésztát egyél, és a simát hanyagold stb. És igen gondolom lány vagy. Először formásabb lesz de ELŐFORDULHAT egyáltalán nem törvényszerű, hogy vastagabb lesz. De később mivel több rajta az izom könnyebben le is fogod tudni szálkásítani.

A ne edz lábra és hasonló baromságokat meg aki kimondja tépd le a száját.

2011. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előttem levők jól szóltak, az étkezés nagyon fontos

és a futás a legjobb módszer, de kezdésnek séta is megteszi a lényeg, hogy min. 40 percig mozogj és futás, helyet használjuk inkább a kocogás szót

sajnos nem lehet csak combról, vagy csak más egyéb testrészről fogyni, csak mindenhonnan, ami azt jelenti, hogy lehet, hogy a combodról fog legutoljára lejönni a zsír

2011. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!