Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pulzusmérő óra eddzéshez?

Pulzusmérő óra eddzéshez?

Figyelt kérdés

Inkább aerobic féle eddzéseket szoktam csinálni,gondoltam veszek egy pulzusmérő órát(Beurer),hogy nyomon tudjam követni a pulzusomat,viszont a kalóriaszámálásos és a zsírégetős részével kicsit bizonytalan vagyok,

ugyanis eddzés után 10 perccel is azt mutatta az óra,hogy még mindig kalóriákat adok le,holott tényleg meg se mozdultam...Ez nekem fura,a zsírégetés része ugyanez,kiirja,hogy még mindig +nem tudom hány gram zsírt égettem holott semmit sem csináltam már,

A 20 perces 140 körüli pulzustartományban lévő eddzésem végeredménye az óra szerint -347 kcal,lehetséges ez?Mennyire reális?


2011. jún. 22. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha derekasan végigcsinálod a 20 percet akkor reális. Megkérdezném, hol és mennyiért vettél ilyen órát? Nekem csak pulzusmérő kéne de ez is érdekel.
2011. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy gyógyszertárban vettem,és 10-ért,de vannak olcsóbbak is,meg sokkal drágábbak is..asszem 5-6ért is lehet venni olyat ami csak pulzust mér :)

Köszi a választ am :D

2011. jún. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!