Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg fog rajtam látszódni?...

Meg fog rajtam látszódni? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja heti 4 szer kondizok.

most eldöntöttem veszek fehérjét, nem tudom milyet vegyek ami árban elfogadható és hatása is van..

eddig sokat fejlődött a testem...


2011. jún. 21. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Power Protein 4kg 10ezer ft. Állítólag nem rossz, megéri az árát.

Amúgy a fehérjének tényleg nem sok hatása van...a fehérjével kiegészített kajának, na annak van hatása!:)

2011. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Vadmeggy ***** válasza:
Edzés utáni gyors fehérje és szénhidrátutánpótlás. Mégis mi a faaszért ne lenne értelme? Én például csak edzés után iszom fehérjét, mert megpróbálom rendes kajával kompenzálni a turmixot.
2011. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem értelme nincs,hanem hatása nincs!

Hatása a kajának van(turmix is az),persze ha nem jól eszel attól még kell a turmix,de az vicces hogy minden 2. ember aki megiszik 1 turmixot érzi hogy feszülnek az izmai.Teljes zavar van srácok!

Kérdező visszavehetnél a pofádból...

Tejsavó koncentrátumot vegyél+dextrózt,ha nincs rá lóvé akkor power.

2011. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 TOMAtm ***** válasza:

[link]

nekem ez vált be.2 dobozzal eszem egy hónapban,van h 3 is elfogy.reggel,edzés után(dextrózzal kéne) meg lefekvés előtt iszom.

2011. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt iszom, mint TOMAtm és tényleg jó, ajánlom...
2011. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utsó te hol veszed és mennyiért? köszi.
2011. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én kreatin phx-et szedek rendesen, meg whey proteint vettem 1kg 4200FT pontosítani nem tudok :S És nekem bejött joban fejlődők tőllük :) És szerintem nyugodtan edzhetsz hetente 3x pl hétfő szerda és péntek, mert kell a pihenőnap is mikor regenerálódsz mikor nő az izmod
2011. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"utsó" vagyok, ott veszem ahol edzek és kerek 11000 ért.
2011. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!