Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A képeken látható Testoosteron...

A képeken látható Testoosteron depo (Galenika) szerintetek megbízható vagy nem? A többi lent!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


a neten szinte csak olyat látni amelyiken nincs kis kék pöty az ampulla tetején..ami nekem van az pont ugyan ilyen csak a gyártási szám más az..lot:2670 11 10 exp 11 15 ez van az ampulákon..

eddig 4ampulla ment be eddig annyit érzek tőle hogy kanosabb vagyok:) meg egy kicsi erőt! ha jó a "cucc" kb..mennyi idő után kezd-el gyarapítani tömegben??

tudom lassú felszívódásu észter..ezért nem is vártam hogy 2hét alatt hasson...mi a véleményetek?? érdemes tolni tovább vagy hadjam a pics@ba..

köszi előre is!!!!

remélem sokan írtok hasznos tanácsokat!!A dögöljek bele hozászólások nem érekellnek!!!


2011. jún. 21. 07:50
 1/3 anonim válasza:

őszintén bevalom meg nem tudnám mondani hogy jó cucc e

szerintem abszolút akkor derül ki ha később sem hat...

de remélhetőleg

Clint:is benéz mert ő nagyon "otthol" van a témában és az ő véleményére mindenképp adnék!!!

2011. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TOMAtm ***** válasza:
nem látszik h gond lenne vele,bár ki tudhassa.4 ampulla az 2 hét kb ha 500at nyomsz per hét.ne várj csodát még a 3-4 hétben sem,ha nagyon puffadsz(ha nincs novedex,proviron etc)akkor hat igazán.a kanosság természetes :) ööö...legalábbis a kúra végéig ....
2011. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 °:Amigo:° ***** válasza:

Ha már 4-et betoltál, ne hagyd abba.

A hamisítók sem csinálnak teljesen hatástalan cuccokat, nehogy rossz hírük terjedjen.

Így biztos van valamennyi tesztó benne. (50-100 mg-ra saccolom)

Nemrég ajánlgatták 300 forintért, de én már nem veszek semmi olyat, amiben nem tudom mi van.

Legrosszabb esetben vettél pár ampulla steril gyapotmagolajat, bajod nem lesz tőle, igaz sok hatása se lesz.

Viszont ha abbahagyod, több kárt csinálhatsz, levezetés nélkül.

(itt az a probléma, hogy az enantátnál 3 hét múlva kellene az első HCG, de ha Propionát van benne -ahogy régen volt,- akkor meg 3-4 nap. Na ezt hogy oldod meg ?)

2011. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!