Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsboros vagyok! Jelenleg...

Narancsboros vagyok! Jelenleg nem eszem semmi edesseget de meg hogy tudnek ra segiteni, hogy tunjon el teljesen. Mit egyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Sport, sok folyadék, szerintem attól, hogy nem eszel semmi édességet, még nem múlik el. nem kell teljesen megvonni magadtól, csak mértékkel egyél mindent. (a többi szenny kaját is próbáld kerülni)

Masszírozd, kend be krémmel, tornázz, feszesíts stb..

2011. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Narancsboros vagyok! "


Kétszer nekifutottam ennek a kérdésnek,hogy egy borivó,miért pont ebben a kategóriában kérdez ilyet,mire leesett...... :-)

2011. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem:) bovebben?
2011. jún. 20. 08:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed, kerüld a cukros-lisztes dolgokat, sok folyadék és mozgás, valamint masszírozd a kérdéses részeket. Erre jó a pl a luffa szivacs, vagy bármilyen masszírozó dolog, és csinálhatod akár puszta kézzel is. A lényeg, hogy serkentsd az adott részen a vérkeringést. Jók még a bőrradírok is, magad is készíthetsz pl őrölt kávéból, ha rákeresel a neten, ezer helyen le van írva, hogy hogyan csináld. Nem lesz könnyű a harc, de ha nem adod fel, lesz hatása. Azt nem mondom, hogy egyik napról a másikra el fog tűnni, de jelentősen javulni fog a helyzet.
2011. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze alkalmazhatsz mindezek mellé valamilyen spéci, erre a célra ki8fejlesztett kozmetikumot is (krém, tusfürdő, bármi), ártani nem fog, de csak magában egyik ilyen készítmény sem hatásos.
2011. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ezt nem ertem:) bovebben?"


azt írtad ,hogy narancsboros vagyok.


Nekem ,a narancsbor,az egy görög alkohol,amit romlott nariból csinálnak,és esténként részegre isszák magukat tőle az alkoholisták.

2011. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A narancsbőr zsír.Diétázni és aerobozni kell,hogy csökkenjen a testzsír%.

A krémek meg hasonlók semmit nem használnak.

2011. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Nekem is ez volt a gondom.

Nem voltam kövér, de a fenekemen és a combomon komplett narancsliget volt.

Mióta tornázok DVD-re hetente 3-4 alkalommal, egyre kevesebb van belőle. Igyál sok vizet, de ne szénsavasat (puffaszt, gyomorégést, sok savat okozhat)! És mellette mozogj. :) Tökimndegy, mit, amihez kedvet érzel. :)


26/L

2011. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Naponta tornazom vagy szobabiciklizem:) meg lesz a hatasa?
2011. jún. 22. 18:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha diétázol mellette,meg van a kalóriadeficit és meg van a napi 1.5g/tskg fehérje,akkor igen.
2011. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!