Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó lesz ez így? Esetleg...

Jó lesz ez így? Esetleg tennél/tenne hozzá valamit?! Bárkinek a tanácsát szívesen fogadom!

Figyelt kérdés

A jövőhéttől kezdve fogok konditerembe járni, heti 3 alkalommal terveztem 1,5 órában (eleinte).

A felesleg rajtam kb. 5 kg. Az edzést úgy terveztem, hogy 1-1,5-2 hétig Aerob edzést végzek (pl. bicikli), majd a 2 hét eltelte után az Aerob edzés mellé veszem a súlyzókkal való edzést, beiktatnám az edzéstervembe azokat a gépeket is amelyek súlyokkal vannak kiegészítve. Nem tudom, hogy ilyenkor jó az úgy, hogy bemelegítésnek 15-20p. bemelegítés (Aerob edz.) majd súlyokkal való edzés, majd levezetőnek 30-40p. Aerob?

Az edzés mellett ügyelnék az étrendemre.

Kérdésemhez tartozna még az, hogy vajon így létrejöhetne az, hogy egybe fogyjak illetve a fogyás mellett formásodjak?! A súlyokkal való edzést a formásítás érdekében vettem bele a "programba", na meg örülnék egy kis izomnak.


??

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 19. 21:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!