Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány nap alatt kezd növekedni...

Hány nap alatt kezd növekedni az izomzat?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van 1 db 10 kg-os kétkezes súlyzóm ha minden nap súlyzózok elfáradásig akkor mennyi idő kell az izomzatnak hogy meginduljon a növekedése ? (kezdő vok)
2011. jún. 16. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
eddig nem nőtt akkor ez van :D
2011. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most akarom elkezdeni :D
2011. jún. 16. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
A súlyzóval "beizzítod" az izmot, ha csak nyomatod attól nem fog nőni. Egyél sok csirke husit mellé és nőni fog majd szépen. Tanulmányozd ezt: [link]
2011. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Énis 14 éves vagyok csak én már 1 éve gyúrok :P:D

Nah a lényeg az hogy 1 testrészre heti 1 edzés elég mert különben tönkre beszod az izületeidet és még fejlődni se fogsz mert gyúrás közben csak roncsolod az izomszöveteket és amikor pihensz akkor nő :D persze ha van elegendő szénhidrát és fehérje bevitel ... emellett igyál sokat és egy multivitamin meg egy fehérje+dextróz nem lenne rosz dolog :D ha lehet akkor Sciteceset vegyél ;) az a legjobb

2011. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ha lehet akkor Sciteceset vegyél ;) az a legjobb"

:| majdnem, csak nem.


Ha azt csinálod amit írsz, akkor kb soha, és csak nagyon kis mértékben fog nőni. Rendes kajálással és edzéssel is években mérhető egy jó izomzat kialakítása.

2011. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
GregX szerinted melyik a legjobb akkor?:D
2011. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden fajta tápkiegnél más és más, összességében talán Optimum.
2011. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!