Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó kaja mellett eredményes...

Jó kaja mellett eredményes lehetek ezzel az edzéssel?

Figyelt kérdés
Heti 2x edzenék felsőtestre és 2x futnék. Felsőtestre a húzódzkodás-tolódzkodás-függeszkedésből lábemelés-fekvőtámasz súlyzókkal oldalemeléssel gyakorlatokat fűzném egymás után és annyi kört csinálnék amennyit tudok 1 perces pihenőkkel. A gyakorlatokat úgy nehezíteném, hogy a maximális ismétlésszám gyakorlatonként mindig 10 alatt maradjon. Jelenleg 180 cm és 60 kg F vagyok, és izomnövelés lenne a célom. Természetesen nem a Mr. Olympia címért edzek, hanem egy sportos, izmos testért.
2011. jún. 15. 18:27
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
15 évesen énis ezt csináltam kb.semmi eredménye nem volt látványra,max erősebb lettem.
2011. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a gyakorlatokkal van a gond, vagy az edzés menetével?
2011. jún. 15. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha izmosodni szeretnél, akkor a kajádra is figyelj oda! Szénhidrát 5g(-6)/testsúlykg Fehérje 2(-3)g/testsúlykg!

(a magasságodhoz nagyon kevés a súlyod, bár ezt nyilván te is észrevetted)

Izmosodni ezektől nemnagyon fogsz, max. formásabb leszel tőle! - Én kondi mellé csinálom a "szabad testsúlyos" edzéseket, és elég szépen meglátszik! Normális izomzatot ezzel min 2-3 év alatt szedsz össze. Szerintem neked is jó lenne megpróbálni a kondit, az pár hónapon belül elég rendesen meg fog látszódni! ... Ismered a Fegyencedzés című könyvet? - ha nem, akkor kötelező darab - vedd meg, vagy töltsd le! Sok szerencsét!

2011. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!