Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ilyen alakért kell használ...

Egy ilyen alakért kell használni szteroidot?

Figyelt kérdés

Vagy elég ha betartja a kaját és le van szálkásítva az ember?

[link]


[link]


Illetve egy ilyen alakért: [link]


egy ilyenért azért csak nem kell [link]


2011. jún. 14. 19:38
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Lábamról sajna nincs kép(arra is edzek természetesen
2011. jún. 14. 21:13
 22/36 anonim ***** válasza:

mark86


elég széles a vállad,keskeny a derekad,a karod az egész testhez viszonyítva nem rossz.

nem lesz itt baj,látom nem vagy hízásra hajlamos,sokat és sokszor kell kajálnod.

sokkal jobb a felépítésed mint az enyém volt amikor kezdtem. hajrá

sok sikert!

2011. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy járok thai box edzésre heti 3x és mellette megy a heti 3kondi ez vajon nagyon visszavesz a fejlődésből?a tzs m nem tudom mennyi lehet a felkarom 38cm
2011. jún. 14. 21:27
 24/36 anonim ***** válasza:

mark86


brutális mennyiséget meg kell zabálnod akkor nem sokat,de amúgy elég gáz...

:S

2011. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
És köszi az eddigi válaszokat!
2011. jún. 14. 21:33
 26/36 A kérdező kommentje:
Mármint mi gáz?
2011. jún. 14. 21:34
 27/36 anonim ***** válasza:

mark86


a heti 3 kemény edzés lehet hogy visszavesz,de csináld és zabálj amennyit tudsz. :)

2011. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok :) Kösz mester :)
2011. jún. 14. 21:40
 29/36 TOMAtm ***** válasza:
emelt pados tárogatásra simán ráfeszülhetsz mert felső melled az nincs.a hátsó vállad is le van maradva a többitől.felhúzást szerintem még életedben nem csináltál a csuklyával egyetemben.ezeket én nyomatnám a helyedben,a kockás has nem rossz,de attól még legyen meg a szimetria
2011. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Pedig igenis húzok fel.Igaz nem minden edzésen.Vállra csinálok döntött törzsű oldalemelést is de alig akar fejlődni.A csukylára nem tom jól edzek e nagy súllyal 8 ismétlés (kézi súlyzóval)és ennyi sztem ez lehet kevés.A fölső mellem régóta szar.Már külön edzem meg Csinálok ferdepadon nyomást és tárogatást is.Nem tudom hogy normális e meg tudom hogy ilyen nincs hogy mell külső belső rész de nekem a fölső mellizmomnak a külső része jó a belsőre nem megy semmi szal ott megnyomom és csak a csont van.Pár centivel mellette érzem az izmot.Hát ez elég hülyén hangzik de ígyvan ha vlamit szarul csinálok akk segíts.Kösz a választ
2011. jún. 14. 22:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!