Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valami igazság abban,...

Van valami igazság abban, hogy ha nem edzzük a lábunkat, akkor a felsőtestünk is lassaban/kevésbé fejlödik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mark86


nincs! ezt csak azért mondják hogy elpazarold az időt a lábedzésre.

2011. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs,de hogy néz ki egy izmos felsőtest vékony lábakkal?:S kiábnrándító
2011. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
XDDD Csak mert többen mondták már.. De akk télleg nem pazarolom az időm rá XD
2011. jún. 14. 14:40
 4/11 bix ***** válasza:

mark86 :D


sőt én továbbmennék. a törzsizmokat se kell edzeni, én is mindig röhögök a sok majmon aki hasazik meg a hiperhajlítón bohóckodik. mell bi tri hát aztán csók. a váll úgyis kap elég terhelést meg az alkar is azokra nem is érdemes edzeni

2011. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
na most komolyan.. mondjuk aki eddig olyan sportot űzött/vagy űz ahol megerősödik a láb és télleg csak felsőtestre szerent egy kicsit izmosodni vagy akármi, akkor lábedzés nélkül is ugyanugy izmosodik mintha edzi a lábat? :D
2011. jún. 14. 14:44
 6/11 anonim ***** válasza:

mark86


most komolyan:nincs olyan sport,amivel kiválthatsz egy lábedzést.

nem kötelező csak k.rvahülyén fogsz kinézni. ennyi. nem kötelező csinálni...

2011. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

de nem befolyásolja a felsőtest fejlődését ? :D

én akarok edzeni lábra is nem azon múlik, meg fogok is :D csak egy szimpla kérdés volt, hogy télleg van-e ilyen mert láttam már sok hsz-ben meg minden..

2011. jún. 14. 14:50
 8/11 anonim ***** válasza:

mark86


igen.befolyásolja.

2011. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm :) én is befolyásolható vagyok ugyhogy ezentúl mégdurvábban megedzem a lábam :D:D
2011. jún. 14. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
ja és ne halgass azokra akik azt mondják hogy "minek edzeni lábra ha úgyis futsz/biciklizel" mg az ilyen ótvar hülyeségek.. nem kap olyan terhelést a láb futás közbe mint súlyzós edzés közbe
2011. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!