Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok hídből felállni?

Hogyan tudok hídből felállni?

Figyelt kérdés
Teszem azt, rendes álló helyzetből kézen állok, majd ebből rögtön hídba megyek, de sehogy nem tudok a hídből felállni. Ez lehetséges vagy ehhez kellene comra egy "kis" izom?
2009. márc. 21. 20:00
 1/3 anonim válasza:

Most is hídban vagy, amikor ezt a kérdést írod? ("sehogy nem tudok a hídből felállni")

:)

2009. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10éve szertornázom, szerintem először ne kézenállásból, csak simán menj le hídba, majd ott kezd el előre-hátra mozogni, hol a kezeden van a testsúly, hol a lábadon, és próbálj meg felállni. Nem csak comb izom kell hozzá, hanem hasizom is meg hátizom, meg sok gyakorlás. Sok sikert!

2009. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 timido válasza:

az első válaszadó válaszán jót nevettem :DDDDDD ezjo:D

na amugy hogy valami hasznosat is írjak. én is sokat gyakoroltam, hogy feltudjak jönni, és én úgy csináltam, hogy először azt tanultam meg, hogy merészen hátra tudjak menni hídba, azaz hogy biztos lábakon álljak, meg hogy bízzak magamban. Aztán tartottam a hidat sokáig, és ahogy az előttem szóló is írta, billegtem előre hátra, és sokat próbálkoztam, hogy lendületből felmenjek, meg először csak épp hogy előre tudtam menni, de nem felálltam, hanem guggolásba érkeztem. aztán egyre sűrűbben sikerült. de van, hogy még elrontom, de már többször sikerül :)

2009. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!