Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Baj ha 13 évesen kondiok?

Baj ha 13 évesen kondiok?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már hogy baj ha 13 évesen kondizok mert nem egészséges, meg megálhatok a növésben, viszont nagyon odafigyelek hogy ne annyira nagy súlyo,kkal dolgozzak, tehát pl fekvenyőmásba majdnem kimegy a 40 kg akkor csak 30 al csinem és abból inkább sokat (főleg a fogyás a cél).
2011. jún. 11. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ne szedj semmilyen tömegnövelőt, ne vidd túlzásba és jóaz
2011. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a helyedben inkább olvasnék!Nyelvtankönyvet!
2011. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
haverom, sem szedett semmit és már 14 évesen 100 kg-t kinyomta fekve! aztán rá is baszott mer nem nőtt semmit meg a hangja is vékony maradt, aztán még abba hagyta a kondit gimibe de nem nőtt akkor se az anyjával vetetett valami növesztő italt azt szopogatta szünetekbe :D :D de nem használt... aztán most 18 évesen megint elkezdte xD.. ha már úgyis mindegy alapon
2011. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jajj kérlek, ne :D

Inkább menj ki futni valami sportközpontba, teniszezz, focizz, vagy akár tőlem pingpongozhatsz is :D

Csak válassz valami neked való sportot. Oké, hogy izmos vagy meg minden, de a kondi még egyszerűen szerintem nem neked való.

Én is kondiztam már, amikor tesin tanár aztmondta, vagy kondizunk, vagy futunk. Lány létemre, mert utálok futni, a többi lánnyal mentem a kondiba. De az égmegadta világon semmit nem csináltunk, csak a látszat kedvéért 5kilókat emelgettünk meg limbóztunk a rudak alatt és én bevertem a fejem xD


Szóval szerintem ha a fogyás a cél akkor fuss, biciklizz, teniszezz! (persze ne egyszerre. xd)

2011. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi kedvem egy év múlva 100 kg-ot kinyomni csak egyszerűen kondizni amúgy is csak nyáron utána vagy foci vagy floorball vagy kosár azt még nemtom
2011. jún. 11. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
fogyásra tényleg a futás a legcélszerűbb
2011. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
am ez a növekedéses stuff k.rva nagy kamu, ismerősöm 12éves kora óta kondizik.akkor volt kb 168cm, most 16éves és 181cm . ennyit erről . kamu
2011. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!