Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt mennyi idő elérni?

Ezt mennyi idő elérni?

Figyelt kérdés

Na szóval tegnap volt ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Mennyi idő elérni egy hasonló izomzatot mint a srácnak van? Ill. a csajok megnéznek már egy fiút hasonló kiállással? (Tudom annyi izom nincs a srácon, de elég deltás meg szálkás... meg azért a mellén meg a hasán látszik, hogy munka kell hozzá .)


2011. jún. 10. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutass egy kiindulási pontot /kép/ edzési tanácsadó vagyok megmondom minimum mennyi idő kell.
2011. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Csak hízni hízni hízni és közben edzeni az a természetes.

Jókát kajálni ami belefér,pihi,és edzeni.

Ez a jó xD

2011. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Borzasztó vékony vagyok:) Olyan akit megnézel elgondolkozol rajta mennyit eszik:)...Ill. van pont egy kis zsír, de az pont a hasamon:(.165 cm 50vhány kiló...
2011. jún. 10. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor problémás ha ektomorf alkat vagy az elég nehezen szed fel magára izomtömeget ....
2011. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek sincs 60 kilónál több. 165 centivel alacsony vagy, szóval neked jobban mutat egy kisebb izomtömeg is. Állj neki és meglátod genetikád milyen tempót diktál.
2011. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Ez neked izomzat? vállalj be a nyáron vidéki melót és az őszre ettől nem fogsz messze állni..
2011. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha intenzíven edzel 1-2 hét után már meglátszik, pár hónap alatt meg már egyértelmű a különbség
2011. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!