Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom ezt elérni? Mennnyi...

Hogy tudom ezt elérni? Mennnyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Kocka hasat szeretnék, denemdurvát, mert lány vagyok, és szerintem egy lánynak az nem esztétikus. csak azt szeretném, hogy kirajzolódjon a 4-6 kis kocka.

50×hasprés

50×oldalra fordulós hasprés.

50×fordított hasprés vagy lábemelés.

ezt a sorozatot nepi egyszer kétszer végig csinálom. 162 cm vagyok és 46 kg, úgyhogy fogynom nem kell, sőt elvileg híznom kellene. Ezzel elérhetem a célomat, ha kitartóan csinálom? Kb mennyi idő alatt?


2011. okt. 6. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kocka hasat akarsz, akkor nem hasizmot kell edzened, hanem valami mást, amitöl az a kevés vagy kevésbé kevés zsír ami mindenkinek a hasán ott van eltünik.

Akkor látszódnak majd, ha az izmaidat edzed, csak nagy hasizmaid lessznek, mint mondtad nem esztétikus lányon..

2011. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zakathol ***** válasza:

Ehhez diéta kell. Hasizma mindenkinek van - még ha nem is olyan nagy, tehát ahhoz hogy ládszódjon vagy nagyobb tömegű hasizom kell vagy kisebb testzsírszázalék.


Ha nem akarsz fogyni akkor meg előbb egy kis tömegnövelés - azzal óhatatlanul is megy fel egy kis zsír -, majd ha már kapott a hasizmod egy kis tömeget akkor ugyancsak lediétázol. De ehhez nem csak a hasadra kellene hogy edzzél, hanem jó lenne ha tudnál egész testet átmozgató súlyzós edzéseket csinálni. Súlyok nélkül elég nehéz az izomépítés, pláne nőknek.

Helyi fogyás nincs.

2011. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!