Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi legyen a szálkásítással?

Mi legyen a szálkásítással?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok és 70 kg és 18 éves. 1 hónapja járok heti 3szor konditerembe. A nyár végére el tudom-e érni, hogy kinézzek valahogy a strandon? Gondolok itt arra, hogy most 2 hónapig még kőkeményen tömegnövelek és utána elkezdenék szálkásítani. Ennek így van értelme, vagy a 3 hónap tömegnövelés túl kevés?
2011. jún. 8. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól látod 3 hónap nem sokra elég, mondjuk ha nagyon könnyen hízol akkor is 5-6 hónap szerintem kell, főleg kezdőként. De előfordulhat, hogy 3 hónap után rászorulsz, akkor rosszul kajáltál.
2011. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rászorulok, csak szeretnék jól kinézni a strandon. És ha beleölnék egy komolyabb összeget, és vennék valami minőségi tömegnövelőt, és 2 hónapig azt szedném + nagyon-nagyon odafigyelnék a kajára. Esetleg heti 3 helyett 4 edzés. És utána szálkásítanék? Ha ez összejönne, akkor már kicsúsznék a nyárból szerintem, mire jól néznék ki. Rosszul gondolom?
2011. jún. 8. 14:57
 3/9 bix ***** válasza:

alapvetően első évben havi egy kiló tiszta izommal ha számolsz akkor nagyjából közel jársz a valósághoz. hogy a tömegelés mellett havi 3-4 kiló is felmegy egyesekre az nem gond, csak a végén ők többet fognak diétázni, mert bizony zsírt is rántanak fel rendesen.


és nem. nem hiszem hogy 3 hónappal ha nagyon odafigyelsz is radikális változást kapsz. ha így lenne én is csak tavasszal néznék le a terembe 3 hónapra aztán jöhet a sör a pizza meg a nőhegyek:D


komolyan odafigyelt kaja, és durva edzésekkel nálam kb 6 hónap kellett amire páran észre is vették hogy jééé te mintha edzegetnél... nem megy ez olyan gyorsan. de ha most nekiállsz akkor jövőre már tudnál alkotni valami maradandóbbat is.

2011. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajna ez nem 2 napos sport.
2011. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem idén már nem fogok szálkásítani.
2011. jún. 8. 15:08
 6/9 TOMAtm ***** válasza:
70 kilóról még ha egy tizest fel is szedsz felesleges leszálkásodni.nem leszel vastag,mindenki látja rajtad h hobbigyúrós kisk*csög vagy,inkább tömegelj szerintem olyan 85kg ig és onnan már lehet 6-8 kilót visszaengedni a strandra anélkül h diszkópatkánynak néznének.szal jövőre :)
2011. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz, hát akkor tényleg marad a jövőre a jó kinézet. Nem rövidtávra terveztem egyébként sem a testépítést, csak azért jó lett volna, ha legalább nyár vége fele már kinézek valahogy. De nembaj, kitartó vagyok :)
2011. jún. 8. 21:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként akik már régebb óta gyúrnak, és tegyük fel idén február-márciusban elkezdtek szálkásítani és mostanra már szálkásak, azok meddig tudják fenntartani ezt az állapotot? Ez egy idő múlva már az izmok rovására megy. Vagy nem jól mondom?
2011. jún. 8. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
10 hétnél többet felesleges diétázni. Egyébként de azért kell hatalmas mennyiségű fehérjét fogyasztani, és katabolizmust lassító kiegeket, pl bcaa stb...
2011. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!