Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hagyjam abba a Creatine szedését?

Hagyjam abba a Creatine szedését?

Figyelt kérdés
Vettem egy félkilós Aminostar creatint szombat óta vagyok feltöltésen napi 15-20g 5 grammonként felosztva, tehát helyes használom éhfyomorra stb...azonba van h hasmenésem van tőle, nem vészes csak néha 1-1 adag után félórában mennem kell wczni, de mondjuk naponta beveszek 4adagot akkor ebből kb 2er jön rám enyhe hasmenés, engem nem zavar a dolog csak az lenne a kérdésem h ettől függetlenül rendesen felszívódik a cucc?
2011. jún. 7. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kif*sod akkor nyilván nem szívódik fel. Próbálkozni kell, lehet hogy alapból kevésbé jó reggeli után, de ha úgy nem f*sod ki, akkor mégiscsak reggeli után kellene enni.
2011. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj másik márkát/ízt, a benne levő édesítőszerre vagy érzékeny (aszpartám). Én Scitec Attackot szedek, a cseresznyéstől semmi bajom, a limonádéstól fél napig megy a hasam. Ennyit számít az ízesítés is.
2011. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mark86


utolsó,neked attack-ből áll a kúrád?vagy csak mondtad mert van benne kreatin?

2011. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most nem edzek, de igen, Attackot használtam feltöltéshez is, 40 deka Attack, 3 kiló Volumass 35 Pro, minőségi kaja, 6 kiló feljött tőlük 3 hónap alatt. Sajnos a vizsgaidőszakban le is ment az egész (1 éve volt).
2011. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyan lazán viszek be egyszerre 10 gramm kreatinokat, és nem fosom ki. Am nyújtsd el a bevitel közti időt, vagy tudja a tököm.
2011. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a márkát, por? Ha igen, feloldódik rendesen? Nekem akkor volt ilyen problémám, amikor úgy ittam meg, hogy szemes volt a vízben. Ha ilyen a problémád, akkor két deci vizet mikrózz forróra, utána bele a kreatin, keverd meg, aztán ha feloldódott mehet 3 deci hideg vízbe!
2011. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez nem ízes, és nem tartalmaz aszpartámot se, igen por monohydrate.

Az attack drága és első Kreatin kúrámat tiszta monohydrateal akarom, javasolták.Ez az aminostar azzal hirdeti kreatinját h gyorsan oldódik, könnyen, mivel mikroszemcsés, és tényleg szinte por alapú nem pedig kristályos mint a legtöbb Kreatin.Utolsónak kipróbálom amit mondtál mert lehet kevés vízzel oldom, de mivel gyorsan oldódik gondoltam elég lesz kevesebb víz is, de akkor lehet ez a baj.

2011. jún. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!