Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindenkinek csúcsos a bicepsze?

Mindenkinek csúcsos a bicepsze?

Figyelt kérdés
kitapintható mindenkinél(mert ugye nem mindenki van bediétázva, esetleg kezdő),vagy akiknek a genetikájuk más azoknak egyszerűen nincs ott az a plusz?)
2011. jún. 7. 00:47
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
55%
Genetikán múlik, hogy kinek hol kötődnek az izmai a csontokhoz. A csúcsos bicepsz is a kötődéstől függ. De egyébként az edzést nem lehet helyettesíteni, szóval eddzél és akkor majd fejlődik!
2011. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

azt miből vetted le hogy szeretném az edzést helyettesíteni valamivel? csak kérdem.

köszi

2011. jún. 7. 01:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hosszan tapad. Minél rövidebb annál csúcsosabb lesz. Az a szopás ha egyik karodon máshogy tapad mint nekem...
2011. jún. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:
Csak abból gondoltam, hogy aki rendesen eddz, az nem szokott ilyen kérdésekkel foglalkozni. A genetikát amúgy sem tudod megváltoztatni, a tapadási pontok adottak. Ettől még persze lehetsz szép izmos, csak nem fogsz úgy kinézni, mint mások - ez benne a szép, mindenki más. A testépítésben meg első sorban a szimmetria számít, nem az izmok nagysága (az másodlagos).
2011. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TOMAtm ***** válasza:
hát nekem k*rvára nem csúcsos.bár most inkább a vízvisszatartás miatt ilyen synthol-os kinézetű,szednem is kéne ellene valamit ;)
2011. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mint már elöttem is irták a genetika a legfontosabb a kérdésben de az edzés modja is számit pl a kalapács bicepsz gyakorlat jobban csucsosítja mint pl az egyenes rudas bicepsz.
2011. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Mrolympia


"Nem létezik bicepsz csúcsosító gyakorlat.Gondolom Kevin Levrone-nak nem azért volt lapos bicepsze mert nem hallott a kalapács bicepsz gyakorlatról." by h4xOr.

2011. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért szeretnék olyan bicót mint ami Kevin Levrone-nak van/volt ...
2011. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Ki nem?:)

2011. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ne offolj utolsó mert szétültetlek. kell ez neked?

vagy jobb lenne egy scary póló?????

2011. jún. 8. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!