Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lenne nekem a...

Szerintetek jó lenne nekem a Stanazolol? Többi infó lent!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 187cm magas és 85-87kg. Nyárra akarnám magam formába hozni kicsit. De nem akarok túlzásokba esni csak 1 picit akarnék szálkásítani és izmot növelni. Nem akarok nagyon nagy lenni csak azért valamivel láthatóbban izmosabb. Kb 4 hónapot jártam konditerembe de 1 hónapja nem járok és jövőhéten kezdek el megint járni. És valami olyat keresek aminek nincs nagy káros hatása. Szerintetek a Stanazolol jó lenne vagy tudtok mást ajánlani?
2011. jún. 6. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

mark86


építő jellegű kritika következik(sértődős tinik és fürdősk@rvák hagyják figyelmen kívül):

majdnem 190 centi vagy és 85 kiló ami azt jelenti hogy izom nem sok van rajtad. ha annyi eszed sincs hogy szálkásítani és tömeget növelni lehetetlen akkor mi a f@szt akarsz?

kajád van??? az lenne az első! három hónap után még edzeni se tudsz ,sz@rul eszel és nem értesz hozzá!

bodybuilder alapismereteket nyomasd napi 1x!

Sok sikert

2011. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Nincs nagy káros hatása..." Te hozzáértéseddel tönkre vágnád a májad örökre aztán örülsz ha nem döglesz bele....
2011. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi ha rosszul tettem fel a kérdésem akkor. Először tömeget szeretnék növelni hogy legyen minek átalakulnia és utána azt szálkásítani.lehet hülyéül hangzik de most nem tudom elmagyarázni rendesen. de pl a hasamon nem igazán lehet látni a kockákat és a karomon is van még felesleg. Most 34-es karom van.. nekem nem 42-es kar kell egyáltalán. azért írtam hogy csak kicsit formásítani akarom az izmaim. Én kb 37-38-as karral bőven beérném. Úgyhogy még 1x elmondom hogy én nem nagy vadállat akarnék lenni hanem valamivel nagyobb mint amekkora most vagyok. És a stanazolol-t kb 1-2 hónapig akarnám szedni csak utána pedig már csak simán gyúrnék max creatin-t szednék mellé. Am meg nem volt felesleges az eddigi edzés mert edző adott nekem edzéstervet és szépen is haladtam meg minden csak a tömegnövelést nem csináltam közbe és az étkezésre se figyeltem. De am köszi a választ de lényegébe nem kaptam választ..
2011. jún. 6. 21:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja meg kihajtja az izületeiből a vizet amivel még jó kis sérülést is összeszedhet. Amúgy ha 4 hónap után kokszol valaki nem nagy jövő áll előtte...
2011. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zsír átalakul izommá, mi?
2011. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok koxszakértő, de amiket olvasok itt az oldalon, nincs is eredeti stana normálisan a piacon, úgyhogy hamisat kapnál, lehet hogy metiltesztóval, ami felugrasztana rád pár kiló vizet, és minden lennél, csak nem formás. Ennyi.
2011. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te ez most fake vagy komolyan gondolod?! Faszom 37-38 as karért tönkre akarod b@szni az életed... Esküszöm az ilyenbe kár az étel... Nézd 5-6 hónapig kéne keményen edzened és elérnéd azt amit most szeretnél... Ehelyett beszedsz pár szart, ami megjegyzem az se biztos hogy az ami rá van írva fogalmad sincs róla hogy kell szedni és tönkremegy a májad.
2011. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne koxolj!

Főleg ennyi hozzáértéssel ne!

Egy jó edzéstervvel, és étrenddel nyár végére tök sok változást elérnél. Namost a te hozzáértéseddel a kox nem segítene az eredményben, ellenben simán oda.baszná a hormonjaidat.

Aki ennyi idősen, ennyi hozzáértéssel, és tapasztalattal koxolni akar, az hülye! Ne sértődj meg, én leszarom, mit csinálsz, de nem hiszem, hogy szét akarod cseszni a szervezeted már ennyi idős korodban.

2011. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87 kilósan 34es karral, te egy zsírdisznó vagy, akinek fogalma nincs az egészről és nyárra ki akarja gyúrni magát. Tajgetosz pozitív vagy erősen.
2011. jún. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
GregX köszi a leépítő kritikádat. De am nem vagyok zsírdisznó meg stb.. csak van rajtam 1 kis felesleg és nem sok!!! Karomnál szinte alig van valami. Inkább a hasamnál van több de ott se vészes.. Am meg nem hülyeségből kérdeztem ezt. Ajánlották nekem hogy szedjek be vagy 100-200 szemet hogy formába jöjjek a nyáron és persze folyamatos edzés mellett és nagyon sok vízzel. És épp az a lényeg hogy engem érdekelt volna hogy több lenne e a kár mint a haszon? Nekem az a baj hogy nehéz gyúrnom mivel a magasságomból adódóan eléggé hosszú a kezem és arra azért nem kevés izom kell így hogy legyen is rendesen alakja... Am meg az a 34-es kar az nem úgy van hogy zsír hanem az rendesen csak az izom van ott csak a karhajlatba van 1 kis többlet. És örülnék neki ha normális válaszokat kapnék mert nem véletlenül kérdeztem hanem azért hogy mit tegyek. Úgyhogy akinek van tapasztalata vele az írhatna. És normális választ! Köszi..
2011. jún. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!