Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség, visszatértem a régi...

Segítség, visszatértem a régi életmódomhoz! Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve elkezdtem egészségesen étkezni és heti 5x 45 percet futni, 4 hónap alatt le is szaladt rólam 10 kg. Nagyon örültem neki, gondoltam folytatom ezt az életmódot + még többet sportolok, hogy formásodjak és tartsam a súlyom. De valahogy meguntam ezt az egészet, mert hülye voltam, sz*rtam bele az egészbe. Az utána következő 2 hónapban nekiálltam zabálni és egyre inkább kimaradozott a sport, most ott tartok, hogy ugyanúgy tömöm magamba a mindenféle ilyen-olyan édességet és semmit nem mozgok. Majdnem minden visszajött, amit teljesen egészségesen leadtam, most majdnem ott tartok, ahol a kezdésnél...165 cm vagyok, 65-ről kezdtem. Lementem 55-re, most pedig 63 vagyok.........és egy hihetetlenül lusta, egészségtelen dög vagyok, és még csak fel sem emelem a s*ggem, hogy fussak, mert "már úgyis mindegy".


Pedig az alakom alapjából szép, szóval szép a formám, csak most sok rajtam a zsír. Tudom én, hogy hogy kellene normálisan étkezni, hogy mit kellene sportolni, kevés szénhidrátot (abból is jó minőségűt) és sok fehérjét enni, stbstbstbstb, most nem részletezem. Olvasom a bodybuildert is, súlyzós edzéseket is KÉNE csinálnom, mert hát izmosodni is jó lenne kicsit, de ez mind csak ELMÉLET.


2 hónapja a lustaság fogságában élek, és egyre több szénhidrát kell nekem, egyre több falásrohamom van, egyre inkább hízok és egyre inkább egészségtelen leszek. Pedig úgy álltam neki, hogy na ennek most véget vetek. Magamat kellene valahogy meggyőznöm arról, hogy ez mostmár tényleg nem mehet tovább, mert minden egyes napom olyan, hogy a reggeli tízórai ebéd TÖKÉLETES, tényleg minden tápanyagot megadok a szervezetemnek, megfelelő arányban, igazán jó....aztán hazaérek 3-ra, és indul a kajakajakaja, mígnem felzabálom a készletet. Minden egyes nap. Elegem van, és mégsem teszek semmit. Hát van ilyen? Van még egy ilyen hülye, mint én? -.- De ha nincs meg a kellő motivációm, ami valahogy belülről jön, amit én nem tudok irányítani, akkor nem is megy az egész. Így olyan, mintha csak fél gőzzel menne a hajó, nem is érdemes ilyenkor próbálkozni.


Azért ide írtam, mert a testépítőknek van kitartásuk, sokan évek óta megfelelően étkeznek és kondiznak, a fogyis témában írkálók meg a 6után nem evős, egésznapegyalma tanácsokat osztogatók meg sz*rt sem tudnak az egészről. Gondoltam, valahogy innen erőt meríthetnék...ha már ilyen hülye vagyok egyébként.


Bocsánat, hogy panaszkodtam és hogy ilyen hosszú lett ez az egész...és kihagytam hogy 15/L vagyok, jelenleg 165/63 (ezt leírtam). Köszönöm, ha bárki ír valamit.


2011. jún. 6. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy edzőtás kéne neked ha nincs senki ird meg hol laksz hátha elmegy veled valaki (ha Marcali vagy környékén vagy akár én is:D)
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mark86


nem tudok hatalmas és felemelő/buzdító tanácsot adni de hogy a szóhasználatod és megfogalmazott mondataid egyszerűen lenyűgöznek (15/L létedre)az 100%!!!

nem kell halálosan ragaszkodni az étrendhez,a rohamokat ki lehet küszöbölni ha hetente párszor eszel jó finom kis szemét kaját is!

kapd össze magad csajszi és csináld a dolgod! ;)

sok sikert!

2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*r
2011. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) Szóval igen, egy edzőtárs vagy akármilyen emberke jól jönne, aki mondja hogy "na hagyd abba a kajálást és húzás futni/bringázni" de én budapesti vagyok.


Mark86, tényleg ideje összekapnom magam, és most akartam írni, hogy hát próbálkozom, de ha azt írom hogy próbálkozom, akkor megint nem lesz belőle semmi. Úgyhogy mostmár IGENIS MEGCSINÁLOM és bomba alakú csaj leszek sulikezdésig! :D (na igen :D)


Utolsó: köszi, láttam már ezt a videót, de akárhányszor megnézem, megérint :) Nagyon tudom tisztelni ezeket az embereket.

2011. jún. 6. 22:33
 6/10 A kérdező kommentje:
A legjobb egyébként az lenne, ha "elvonulhatnék" erre a 3 hónapra, elérném amit szeretnék és utána elégedetten (és egészségesen) folytatnám az életemet. Csak hát ugye erre nem igazán van lehetőség... :D így elég nagy a nyomás rajtam, ami nem jó
2011. jún. 6. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy kis motivációs iromány.


[link]

2011. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez segített. Köszönöm :) (jóarc a blog vezetője, nem tudom ki ez :D)
2011. jún. 23. 22:40
 9/10 anonim válasza:
Ja, ez álmosság, amit evéssel lehet enyhíteni, ismerős. Kávé üresben, zöld tea, fekete tea cukor nélkül nem hizlal, és az pont így délután jó, élénkít. Húst kell eleget enni, az a lényeg.
2011. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kevés alvás - sok Ghrelin hormon - betölt7etlennek tűnő ÉHSÉG mégpedig elsősorban szénhidrátokra! Egyszer lesz majd erre gyógyszer, ami blokkolja a hormont, állítólag dolgoznak rajta, na persze hiszem ha látom.
2011. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!