Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Barnakenyér vagy puffasztott...

Barnakenyér vagy puffasztott rizsszelet? (A kérdés jó helyen van)

Figyelt kérdés

A kérdést jó helyen van, sőt még szeirntem a fogyókúrákba is felteszem, csak általános vélemény, hogy két részre van szakadva a téma. Ugyanis a sportolós étrend az egészséges, míg a fogyókúrás általában arról szól hogy 30 napig nem eszik semmit.

Jelen pillanatban egy pár hete nem sportolok (intervallumos futás), illetve az étrendet sem tartom be úgy mint mikor sportoltam - természetesen nem kajálok össze vissza semmit. A kérdés ennek ellenére elég régóta foglalkoztat. Tehát melyik a jobb szálkásításhoz?


2011. jún. 6. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
*Februárban (Kb február 16) döntöttem el, hogy megpróbálok szabadulni a kilóktól. Akkor lehettem 105 kg. Most vagyok olyan 90-95 körül. Az étrendet kialakítottam magamnak, illetve sportoláskor l carnitinet szedtem. Plussz reggel-este fehérjét (100% whey protein), hogy csorbuljak össze. Reggel este tojás + délben anyám főztje + gyümölcsök + édesség nélküli élet (üdítő, cukrok, csokik, chipsek, stb nuku nyista)
2011. jún. 6. 17:12
 2/4 TOMAtm ***** válasza:

a puffasztott rizs az ami rá van irva,látszik is rajta.

a barnakenyér meg fehérkenyér legtöbbször,drágábban,szinezékkel -ezt egy pék ismerősöm mondta!!

2011. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gyorsan válaszolok még mark előtt, hogy én kapjam érte a pénzt.


A barnakenyér nem teljes kiőrlésű, szóval vagy valódi teljes kiőrlésű vagy pufirizs.

2011. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Egyértelműen pufirizs.

A pufirízs kisebb energiasűrűségű, nagyobb térfogatú élelmiszer, ezért kevesebb kell belőle étkezésenként.

4 szelet pl. 40 gramm, 31 gramm szénhidrát tartalommal.

Ez egy étkezésre elég, míg akármilyenkenyérből legalább 150 grammot betolsz egy étkezésre, ami ~ 120 gramm ch.

2011. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!