Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel a pár nappal kb hány...

Ezzel a pár nappal kb hány edzés munkáját vesztettem el?

Figyelt kérdés

Hétfő-szerda-péntek edzek. Most pénteken egy jó haverom szülinapi bulira hívott, úgy gondoltam, hogy a pénteki edzést kihagyom, a szerdait pedig áttettem csütörtökre.

Tehát a héten hétfő-csüt edzés.

Pénteken kajáltam normálisan, viszont este túl sok alkoholt fogyasztottam.

Szombaton délig aludtam, amikor felkeltem, nemnagyon tudtam enni, hányingerem volt. Aztán 2-kor csörgött a telefon, menni kell dolgozni... Indulás előtt magamba erőltettem egy tányér levest. Meló 3tól 11ig tartott, éjfélre értem haza, ez alatt az idő alatt kemény 1 szelet húst tudtam megenni (gyomrom miatt és időhiány miatt)

Éjfélre hazaértem, akkor ettem egy normálisabbat.


Ez a berúgás, és másnaposan kevés kajálás kb hány edzés munkáját tette tönkre?

És melyik volt az ártalmasabb? Az, hogy berúgtam pénteken vagy hogy szombaton hulladék volt a kajálásom?


2011. jún. 5. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A berúgás ártalmasabb volt, de nem lehet edzésben mérni. Ha vesztettél is valamennyi izmot ami azért elég csekély, akkor is azt 2-3 edzés után visszahozod. Feltételezem nem versenyre készülsz.
2011. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32 edzés munkáját tetted tönkre.
2011. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, nem versenyre készülök, de még csak testépítőnek sem nevezném magam. Punnyadós életem volt, emiatt kezdtem el edzeni, aztán megszerettem, de nem jelent többet egy remek időtöltésnél, hobbinál:)

Köszi a választ!

Jöhetnek még, ha van valakinek hozzáfűzni valója! ;)

2011. jún. 5. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

mark86


le kell sz.rni ugyanis nem a testépítés az életed!

itt igazából az a kérdés hogy megérte-e hogy 1 napig kínlódtál mint a kutya.

én már egyáltalán nem iszok mert eléggé elszállt az agyam annyit vedeltem hogy azt hittem hulk vagyok és másnap vagy kórházban,vagy otthon ébredtem szúrt sebbel vagy viperával beszaggatott pofával!

az mindegy hogy 1 hét múlva leszámoltam a támadókkal de nem éri meg!

amióta nem iszok és normális dolgokkal foglalkozok persze nincs ilyen problémám mert tényleg hulk lettem...

ez csak az én sztorim,igazából off de azért leírtam ha nem baj! üdv!! ;)

2011. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Semmi gond, ez a hulkos hasonlat meg is nevettetett:D Annyira durván nem tolom, mint te anno, de én is szeretném abbahagyni az ivást, tudom hogy csak káromra válik. Csakhát 20 évesen, fősulis bulik mellett nem olyan könnyű ez, ráadásul ilyen az egész haveri köröm..

Bár ez már lassan a szenvedélyek témakörbe tartozik, ha van ilyen:D

Viszont arra még kiváncsi lennék, hogy szerinted is a berúgás volt ártalmasabb?

Nem vagyok egy másnapos típus, elég gyakran iszok, de másnap tudok rendesen kajálni, és eszembe se jut, hogy ez nagyon káros lenne. Most a másnap miatt nagyon is eszembe jutott..

2011. jún. 5. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, szerintem egy egész napos szar kajálás rosszabb, mint hogy berúgtál. Csak hát ugye ha ez egymásból következik...
2011. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!