Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fevőtámasznál miért fájdul...

Fevőtámasznál miért fájdul meg a jobb vállam?

Figyelt kérdés
Pedig egyenesen tartom meg minden! Olyan érzés mintha ki akarna ugrani a helyéről! Nem elég erős a vállam?
2011. jún. 5. 00:23
 1/8 anonim válasza:

lehet hogy porc kopás

ha gyakran fáj akkor orvoshoz kell fordulni

2011. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csomó oka lehet.

Csináld addig falnak támaszodva,vagy derékmagasságú bútorra támaszkodva.

Úgy nem kap akkora terhelést és van ideje helyrejönni,megerősödni.

2011. jún. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mark86


honnan tudod hogy milyen amikor ki akar ugrani?

mert én tudom,és ha ezt érzed akkor abnormális a testtartás vagy nagymértékű porckopásod van.

mikor érzed? meddig engeded le magad? mióta csinálod?

mióta érzed?

2011. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem régóta érzem és csak alig! porckopás ugyan már nem vagyok hipohonder főleg nem 16 évesen! Kicsit fáj csak és nem tudom milyen amikor ki akar ugrani hála Istennek! Valószínű csak helytelen!
2011. jún. 5. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:

16 évesen még növésben vagy: sokminden fog még fájni. egy kis ízelítő az öregkorodból, előre.


fekvőtámasz.. nyomd inkább 1 kézen.

guggolásnál pl. biztos hogy úgy van, hogy a sima guggolás terheli a térdet, az egy lábas viszont máshogy osztja el a terhelést.

nem emlékszem fekvőnél ez hogy van, de vagy pihentesd, vagy kenegesd és nyomd 1 kézzel :D illetve mutasd meg ortopédusnak..

2011. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehetséges gerincferdülés (?) , esetleg te jónak érzed a testtartást, de közben nem az, vagy más szerkezetű a jobb vállad, a balhoz képest (én is ilyesmi vagyok).
2011. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lehetséges az is hogy 2 perc mulva leszakad a vállam! Nem vagyok hipohonder! Egy kézzel gugolást vagy fekvőtámaszt? Hülye vagy te? 2 kézzel, 2 lábbal alig csinálok meg 10-et bameg!
2011. jún. 7. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:

az sza.r, én most néztem hogy 1 kézzel a 10 megvan, szabályosan..

de guggolás 2 "g". abból most.. kevesebb is elég volt, de utána mentem le bírkózni :D milyen bika vagyok? :PPP

2011. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!