Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech vagy Scitec?

Asdface kérdése:

Biotech vagy Scitec?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 11:11
1 2 3
 21/26 °:Amigo:° ***** válasza:

Profigym tényleg nagyon profi :-)

A futárok is korrektek, ha nem vagy otthon felhívnak és időpontot egyeztetnek. Még aznap újra kihozzák.

Holnap rendelek is :-)

Dymatize jó, sokáig használtam, lehet még fogom is.

Van most Marhaproteinjük is ! :-)))

(Elite Primal)

2011. jún. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 TOMAtm ***** válasza:

na eddig se vettem nagyon a scitec cuccokat(mer alapból nem veszek olyant amit mindenki).talán a cink,magnézium-calcium -kapszulában az van ami :)(mert az a teremben veszem,jobbára).

Amigo : a marha-protein elég tisztességesnek tűnik amit linkeltél(am is ki akartam próbálni),ízre milyen?ehető vagy fűrészpor?

kéne valami rendes izületvédőt vennem,fáj és ropog a csuklóm,tudtok valami jót ajánlani?

2011. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 °:Amigo:° ***** válasza:

Az Amix marha protein hydrolizátum, tehát nem olyan hagyományos turmix -állagú.

Nincs agyonízesítve, inkább olyan semleges ízű, nagyon jól oldódik. Akár 50 grammot shakerben föloldasz 2 deci vízben és nem húzza hánysz be tőle :-))))

A MuscleMeds Carnivor is kijött már iható ízű marhaproteinnel, a teremben szoktam venni ampullás kiszerelésben. Az narancsos és ilyen üdítőital ízű.


Ízületvédőről inkább írjon más, mert én inkább a megelőzés híve vagyok, ezért még soha nem volt szükségem ilyesmire.

20 év edzés után sem fáj semmim. :-))

2011. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Akkor én is veszek profigym-et és köszönöm a hozzáértő válaszokat.
2011. jún. 3. 11:44
 25/26 anonim ***** válasza:
MVP FLEX 4 JOINTS nekem jónak tűnik és nem is drága.
2011. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
pont a 2 legtrágyább /najó a gasparitól jobbak/ cégről kérdezel??
2011. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!