Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech vagy Scitec?

Asdface kérdése:

Biotech vagy Scitec?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 11:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Amigo, te nagyon benne vagy a dolgokban. Mesélnél arról, hogy miért annyira szar a szájtek? Nem az van benne amit ráírnak? Nem tömegnövelőre gondolok, hanem pl fehérje.
2011. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
MÉg egy kérdés: Profigymék utánvéttel is küldenek vagy csak futárral?
2011. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 °:Amigo:° ***** válasza:

Profigym futárral küldi, de utánvétes.

Futárnak kell fizetni és nagyon gyorsan kihozzák.

Szájtek egy magyar cég...remélem nem kell részleteznem, ez a gyakorlatban mit jelent. (legolcsóbb, nyugaton eladhatatlan alapanyagok használata, nagy árrés)

Nézd, amit ők kifizetnek szponzorációra, újságra, reklámra, superbodyra (újabban tv-reklámra is) azt a vevőnek kell megfizetni.

Ez egy ilyen kis cégnél kevés felé oszlik, míg egy jelentős világcég, legyen az MuscleTech, akármi nagyságrendekkel nagyobb piacon terjeszkedhet -világszerte, ehhez képest elenyésző a reklámköltsége.

2011. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
biztos magyar cég a scitec? szerintem nem, kerestem már neten de nem találtam hogy pontosan milyen. vagy hogy hol van a gyára de németországra vagy ausztria szerintem
2011. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt magán méretés, ahol a nagy 100% whey bizony nem teljesített túl fényesen, azóta már papíron is romlott az összetétele, kell a pénz a csicsás csomagolásra. De ha valaki meg is bízik a scitecben, egész egyszerűen, drágábban adnak egy sima koncentrátumot, mint egy nagy világmárka jobb összetételű készítménye, amit be kellett hozni külföldről.

Profival kapcsolatban pedig, Csehországból előbb ideért a csomag, mint builderről :)

2011. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Na itt dől meg a dolog. Franc se gondolta volna... Mostmár aztán faszom se tudja mit vegyek... Dimatájzról vélemények? A 4.5 kilós izolátumuk k*rva olcsó profigymen.
2011. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

mark86


paraszt! írtam privátot!

2011. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Okáj
2011. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ment a reply
2011. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Dymatize elite whey isolate-re gondolsz, akkor el kell keserítselek, de az nem izolátum :D Neve becsapós, de valójában konc. izo. keverék, ettől függetlenül dym jó márka.
2011. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!