Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A monacoi F1 futam tiszta...

°:Amigo:° kérdése:

A monacoi F1 futam tiszta volt? Nem is vizsgálják a nyilvánvaló csalást?

Figyelt kérdés

Tényleg elhiszi a sok birka, hogy a piros zászló jogos volt?

Miért kellett leinteni a versenyt?


Gondoljatok bele:

A Renault -motoros RedBull az élen, kizárt, hogy végigbírja a gumija. Erre a Renaultos Petrov ütközik.

Safety Car, rendben, max 3 kőr...

Renault box:

-mi történt Vitalyj ?

Petrov:

-elém jöttek, összetörtem a kocsit.

-nincs semmi bajod?

-nincs, rendben vagyok

-nem fáj semmid?

-csak hugyoznom kell

-mi innen úgy látjuk, hogy megütötted a lábad

-dehogy, mondom csak pisálnom kell!

-maradj a kocsiba, lehet hogy súlyos

-nemár...

-hívunk mentőt hozzád, ne mozdulj

-de semmi bajom....

-de igen, kuss!


Leintik a futamot, Vettel gumit cserélhet, megnyeri a versenyt....

Így történhetett ?

Nekem nagyon gyanús

:-D



-


2011. jún. 2. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Lepisilt a röntgen gépet és úgy látták eltőrte a lábát :DDDDD
2011. jún. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem volt csalás szerintem, a renault szempontjából meg tökmindegy, ígyis fölényesen vezet a renault motoros redbull.

Egyszerűen csak mázlija van a fettülkének amellet hogy a legjobb kocsija is van.

2011. jún. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudod, hogy ez a fölény évközben bárikor elszállhat.

Tavaly is szoros volt, ezért számít minden pont, nem beszélve a monacoi győzelem presztizs és reklámértékéről.


Jól emlékszem (igen jól), hogy pár éve -évtizede ilyen balesetért nem hogy leintés nem volt, de ,-persze nem utcai pályán- egyszerűen letolták a kocsikat és ment tovább a verseny.

Én gyerekkoromból (80-as évek) nem emlékszem még safety car-ra sem.

Mi lett ebből a sportból?

Unalmas, biztonságos, nyavajgó kislányok és b.uzik versenye. Állítható hátsó szárny, beszarás....

(köp)

2011. jún. 2. 11:45
 4/10 anonim válasza:
Vettel gyereknek csak makja volt. A Forma-1 nem gokart verseny, ekkora fas*sagot nem gondolhatsz, veszelyeztetik Petrov egeszseget, csakh Vettel vegigbirja?! :D Ne legy balfas*! :D :D
2011. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De tavaly is volt egy égbekiáltó szemétség,mikor sumi,megelőzte alonzót a safety bemenete után másfél körrel.

Véleményem szerint meg alapból fura egy olyan pályán versenyt rendezni a hagyomány miatt,ahol nem lehet előzni,csak ha törsz.

Szerintem a f1nek ugyanolyan forgatókönyve van,mint egy szappanoperának.

2011. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Mármint az volt a szemétség,hogy sumi büntetést kapott,mert előzni mert egy autóversenyen.
2011. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó, a szabályokat be kell tartani....

más kérdés, hogy az idióta szabályok megölik az F1 -et.


Nem azt mondtam, hogy direkt ütközött Petrov, csak hogy rájátszott.

Színészkedett, mint a fociban a sok f@sz, hogy kicsit hozzáérnek és 8 métert repül.

Tipikus versenybaleset volt és leállították a futamot, mert megütötte a lábát. (állítólag)

Jó 10 éve ez úgy ment volna, hogy 2 pályabíró megfogja Petrovot, kiszedik, átrakják a korlát túloldalára, aztán adnak neki kissámlit, hogy nézelődjön....


továbbra is az a véleményem, hogy indokolatlanul állították le a versenyt (vagyis mondvacsinált indokkal), amivel így befolyásolták a végeredményt.

2011. jún. 2. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy tömegbaleset volt, aminek nem Petrov volt az okozója, így teljesen értelmetlen a felvetésed. Vettel pedig ezt a versenyt behúzta volna, akár leintik akár nem. A mezőny leggyorsabb versenyzője, erre az évre pedig fejben is annyira ott van, hogy jelenleg ezzel a Red Bullal senki nem veri meg.
2011. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez az egész elmélet alaptalan, de vettel valóban mázlista ilyen kocsival, ilyen versenyekkel, ilyen szerencsétlen csapatok (pl. Ferrari) ellen
2011. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja, egyébként ennek a futamnak legnagyobb esélyese button lett volna, ha ő is lágy gumit kap, mint a többiek. Alonso is Vettel elé kerülhetett volna, ha nem ilyen későn küldik ki a boxba, ugyanis Vettel kerékcseréjét igencsak elrontották, csak az ő mérnökei tudják, hogy mit mikor és hogyan kell csinálni, jó taktika és egy győzelem. ez nem vettelen múlt
2011. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!