Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kangoo jumps-tól nem fogok...

A kangoo jumps-tól nem fogok "kiizmosodni"?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam elkezdek órákra járni, de kicsit félek h izmos leszek, mert én alapból fogyni szeretnék, nah értitek:D heti 1x-i alkalomról lenne szó, max 2...

Vélemény?


2009. márc. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem félnék attól hogy heti egy alkalomtól izmosodni vagy akár fogyni fogsz.
2009. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zola18 válasza:
attól max csak lábra izmosodsz sztem. De a mozgás kell és ha fogyni szeretnél egész jó ötlet.
2009. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ennyi tudatlan ember él ezen a Földön! Ha elkezdesz mozogni, alapból izmosodni fogsz. Nem leszel benga állat, de erősödni fognak az izmaid, mivel használod őket.
2010. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az utolsónak igaza van (bár kissé idegesen fogalmazta meg a választ).


Ha nő vagy, és félsz, hogy Arnold Swartzenegger lesz belőled, ne félj, mert attól, hogy izmosodsz, még szép nőies leszel.


Ja és ha már eldöntötted, hogy zsírt akarsz veszteni, akkor kifejezetten csinálj zsírégető edzést. Van egy nagyon szimpatikus hölgy, aki mindent elmond arról, hogy hogyan fogyhatsz úgy ahogy szeretnél (és még több mindent). Ha feliratkozol rá (végig ingyenes, és nem csap be), akkor már biztosabban kezdesz neki. Hajrá!


[link]

2011. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!