Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kemény csomó a lábamban,...

Egy kemény csomó a lábamban, lehet probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég volt egy izom vagy szalag szakadás a lábamban [nem teljesen biztos de szerintem az volt]Most nőtt egy "pukli" oda nem is inkább pukli csak kicsit ki puposodott a bőröm és ha megnyomom olyan kemény mint a csontom.Mi lehet az ott és lehet belőle probléma?Fájni nem fáj.


2011. máj. 31. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet belőle probléma.

Ha szalag szakadásod lett volna egy jó 6 hétig nem bírtál volna lábra állni :D Nem valószínű hogy az volt. Izom szakadás az meg fájós.

2011. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 oszgong válasza:
helo. nekem is ugyan ez van ,de nekem az alkaromon.teremben mellcsigán kereszthúzás közben nyomta az alkarom külső felét a fogantyú,de nem foglalkoztam vele(ilyen jó nagy durung fogantyú volt abba a terembe)és utána fájt meg belilult.pár nap múlva tapogatom mint vak a falat kapcsoló keresés közben,és éreztem hogy van ott egy gumó,és olyan kemény mint a csont,de nem fáj ha nyomom akkor se,és nem növekszik vagy csökken.nem tudom mi lehet.erőbe nem csökkent a bal karom a jobbhoz képest.
2013. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!