Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzésről vélemények?

Otthoni edzésről vélemények?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretnék edzeni csak az a probléma, hogy a konditermek viszonylag messze vannak ahova meg mennék oda havonta 6600 a havi bérlet... és akkor még nehézkesen is tudok eljutni. Ezért itthon szeretnék edzeni. A kérdés hogy Fekvőtámasz és egyéb hasonló gyakorlatokkal hatékony eredményt érhetek e el. És vmilyen táplálék kiegészítőt szednék nemtudom mit javasoltok. 189cm/72kg vagyok
2009. márc. 17. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha most kezded, akkor az elején látványosan fogsz fejlődni, aztán egyre lassabban.Először a fekvőtámasz is elég, de akkor minden nap csináld, egy idő után már súlyzós edzést is csinálj ha van rá lehetőséged.Vagy felülést.

az a helyzet, hogy ha kondiba megy az ember és összeismerkedik az emberekkel, akkor ott van aki hajlamosabb arra hogy elbeszélgesse az időt.Velem is ez volt, csináltam egy gyakorlatot, a következő szériát fél óra múlva csináltam.Mert mindig beszélgettem valakivel.Abból viszont jobb, hogy több a gép, az edző személyreszabottan tud neked edzéstervet készíteni, húzzák egymást magukkal az emberek.Otthon viszont nyugis, azonban rakj be valami pörgős zenét, ha fel vagy spanolva könnyebben megy az edzés.

Ha most kezded, felejtsd el a táplálék kiegészítőt.Anélkül is fogsz te eleget fejlődni.Az elején csak kidobott pénz.Edzés előtt szénhidrát, edzés után fehérje.Tej, rizs, hús, müzli, gyümölcsök, hal, sajt, kenyér.Sokat zabálj és keményen eddz.

2009. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az otthoni edzés nem hatékony. A terem jobban megéri. Ha komlyan gondolod, a havi 6600 nál úgyis többet fogsz költeni már csak kiegekre is.

Én azért tejet meg kenyeret nem ennék.

2009. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az otthoni edzés nekem hatékony volt.Persze volt is hozzá fekvenyomó padom, meg súlyzóim.Azonban ha tényleg nincs semmid, akkor mégiscsak menj el kondiba, vagy próbáld pár haveroddal megbeszélni a dolgot és közösen dobjatok össze egy két rúdra meg súlyzókra, meg egy padra.Bőven elég az edzéshez.Én is így csináltam egy ideig.Kettővel ezelőtti hozzászóló.Figyelj a kenyér szénhidrát, ami az edzés előtti energiához kell.A tejjel meg mi a gond?Az egyik legjobb, a legtöbb táplálékkiegészítőt is tejjel keverik.Az egyik legjobb fehérje forrás.

A testépítőknek valóban oda kell figyelni grammra pontosan hogy mit esznek, csomó pénzt elköltenek.De egy kezdőnek, híznia kell és testtömeget építeni, ehhez pedig zabálni kell, szénhidrát és fehérjedús ételeket.

Ha betartja az edzés-evés-pihenés egyensúlyát, akkor rövid idő alatt is már látványos eredményt lehet elérni.

2009. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, eggyel ezelőtti hozzászólót akartam írni, de most már valóban kettővel ezelőtti hozzászóló.:)
2009. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem sokat ér valóban az elején kismértékű változás lesz..sztem járj el terembe 2hónapja gyúrók kiegészítőknélkül a karom 0.8 cmet nőtt kb és mindenbe fejlődtem
2009. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tejet azért nem tekintem fehérjeforrásnak mert 100 ml ben 3.1g van, e mellett telített zsírsavak vannak benne, ez ugye viszont függ a zsírtartalmától. Ha arra gondolsz hogy a proteint tejsavóból vonják ki az már más tészta. Aki meg tejjel issza a kieget az meg is értemli :)
2009. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!