Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy bírtok ki 1 óra futást...

Hogy bírtok ki 1 óra futást (vagy egyéb sportot) folyadék nélkül?

Figyelt kérdés
Én nem szeretek ilyenek miatt megállni, teljesen kizökkent, még ha csak pár pillanat is..elmegy a kedvem a folytatástól. Van erre esetleg vmi bevált praktika?
2011. máj. 31. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:

mark86


gurulós állványon infúzió! :)

én testépítek tehát van időm inni!

kocogásnál meg kibírom azt az egy órát!

2011. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én van, hogy megállok, de van,hogy nem! Kocogás közben is tudok inni pár kortyot, vedelni meg úgy sem akkor vedelek!:)
2011. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első harcművészeti edzésemen dőltem csak ki azóta hozzászokott a szervezetem, hogy nem iszik közben.
2011. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy nem iszol,vagy veszel egy ilyen kis táskát,sok helyen kapni.

Felteszed a hátadra,testreálló,van benne egy flakon meg egy cső amiből szlopálhatsz futás közben is.

2011. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 3rdeye ***** válasza:
az egész csak kitartás kérdése, és hamar hozzászokik a szervezet
2011. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 WBTBWB ***** válasza:
Lehet kapni direkt futáshoz ilyen kulacstartó övet, amibe több kis kulacsot is bele tudsz tenni... Nagyon balf*szul néz ki, de ha valakinek gyakran kell inni futás közben, akkor annak hasznos lehet. Egyébként meg nagyon fontos a megfelelő folyadékbevitel, főleg verseny során, én egyszer majdnem emiatt csesztem el az egyik félmaratonomat... aztán végül egyéni csúcs lett :D Inni meg enni sportolás során nem akkor kell, amikor éhes/szomjas vagy. Az már késő. Jóval előtte kell feltankolni magad, persze nem úgy, hogy elkezdesz futni és annyira tele vagy, hogy 300 méter után sugárban dől belőled a kaja/pia...
2011. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy ideig még próbálkozom, hátha sikerül hozzászoknom, és gond nélkül kibírni 1 órát, de ha nem megy, akkor beszerzek egy ilyen víztasak cuccost.Egyébként pont az a fura, hogy alapból elég sokat iszom( napi 3-4 l minimum), és mégis olyan dehidratáltnak érzem magam ilyenkor, pedig nincs semmi bajom. Ha meg közvetlenül futás előtt iszom akár csak 3-4 dl-t, akkor meg amiatt nem tudom végigcsinálni a távot, mivel nem bírom ki vécézés nélkül:D mennyi bajom vanD:
2011. jún. 1. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:

nehogy vegyel vizitaskat..a vilag legnagyobb huylesege futas kozben inni:

1. mikozbe iszol nem koncentralsz a futasra

2.nem tudzs levegot venni futaskozbe..neadj isten felre alsz..kizokkensz..

3.nem szabad inni futas elott mert lotyogni fog a hasad..

2011. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 WBTBWB ***** válasza:
Ha nem iszol futás közben, pláne ilyen melegben, úgy fogsz kidőlni ájultan 20 km után, hogy öröm lesz nézni... Lehet, hogy a kedves utolsó egy légiós, aki hozzá van szokva a napi 50 km-hez, 60°C-os sivatagban, tűző napon, de nem hinném, hogy egy amatőr futó kibírna víz nélkül egy hosszabb távot... Én nem most kezdtem a futást, de egyszer én is majdnem beleestem abba a csapdába, hogy nem frissítettem verseny közben... félmaraton volt, nem is volt meleg, de 17-nél már meg akartam halni, fél karomat odaadtam volna akkor 1 pohár iso-ért... Úgyhogy ennyit arról, hogy nem szabad inni verseny közben... Egy triatlonos ismerősöm mondta egyszer nekem: a triatlon 4 számból áll: úszás, bringa, futás, és a legfontosabb, a frissítés.
2011. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!