Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SOS! 2 hét alatt hogyan...

SOS! 2 hét alatt hogyan hozzam ki a maximumot magamból?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyek, egy ideje Rubint Rékára tornázom, a 20 perc önmagadért.A napokban már 40 percet csinálom.Jó így?Mit egyek, igyak illetve ne egyek és igyak, hogy a legjobb formába hozzam magam?Hogyan edzek?
2011. máj. 30. 12:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Mivel teljesen kezdő voltam,20 perc bőven elég volt egy testrészre egyszerre.Most már 40 percet bírok és baromira nem érdekel,hogy ő mitől ilyen.Fejlődök,izmosodok, bírok. ennyi. Az utolsó előtti válaszolónak köszönöm, sokat segített, nem egy izomagyú hülye csirke diétájára voltam kíváncsi.
2011. máj. 30. 19:25
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

mark86


nagyon szívesen! de most viccen kívül jóindulatból mondom,tedd fel a kérdést a fogyókúra rovatban,ott hallhatsz annyi kamudiétát meg hazugságot amennyit szeretnél, a sok zsíragyú szellemi fogyatékostól! ha tudnál olvasni ott van egy diéta súlyzós edzést nem végzők számára is! reménytelen vagy....

2011. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Szerintem nem kéne kételkedj 1 Testépítő diétájában.Ők a versenyen úgy állnak színpadra,hogy közelebb van a 0-hoz a testzsír%-juk,mint a 10-hez.Szóval szerintem nagyon gyorsan fogadd meg a tanácsokat és ne gyere Rubint Rékával meg a többi baromsággal.

2011. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!