Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanazlol-ról mi a véleményete...

Stanazlol-ról mi a véleményetek, tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Mik a hatásai? És mennyi idő, és mennyire kell "dolgoznom,, a siker érdekében?(tudom, hogy nagyon, de, hogy milyen napokon, hogyan menjek le..)

paramétereim : 120 Kg,188 CM.. kezdő vagyok..

1 hónap tisztát akarok nyomni, és 1 hónap stanazlol-os kúrát..

amit elszeretnék érni, az a szálkásodás, és a fogyás..

tudna nekem valaki valami érdemlegeset mondani erről? megköszönném:)

és ha már egy profi, vagy tapasztalt ember ír, akkor szeretném, ha írna egy napi rendet! köszi előre is!


2011. máj. 29. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
hagyd a p@csába a stanazolt,mert egy életre tönkreb@szod magad. [link] napi 3x olvasd át 1 héten keresztül.
2011. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Aki még rendesen le se tudja írni a nevét az szerintem ne próbálkozzon ilyennel.
2011. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves bunkóparaszt:)

Direkt írtam így=)

Szerinted egy ennyire buta ember lennék, hogy nem nézek utána annak, amit használni szeretnék?

És ha már utána néztem, akkor bezony tudom a nevét is :)

Csak kiváncsi voltam arra, hogy ki mit ajánl, vagy éppen mond erről.

Az előző kommentelő srácnak megköszönném az értelmes választ:)

2011. máj. 29. 12:59
 4/17 anonim ***** válasza:

A szteroidokat nem hobbi sportolóknak találták ki. Az hogy milyen következményei lesznek az csak is tőled függ... Szerintem olvasd el amit linkeltek járj le napi 3x kondiba, és heti 3x futni. Ezt csináld 1 évig és ha utána még azt akarod, hogy jól néz ki de ne tudj szexelni akkor kérdezd meg újra. Ha nem vagy profi sportoló 1 ráérsz, tehát nem kell szteroid, hogy fejlődj, 2. Ha nem értesz hozzá, márpedig nem értesz hozzá, teljesen tönkre vágod magad vele, sőt a kúra után még szarabbul fogsz kinézni mint most.

Azt már meg se említem, hogy a szteroid az nem úgy működik, hogy megeszed és a zsírból izom lesz ha alszol... ugyan úgy a szteroidok mellett is évekig kell keményen edzeni...

2011. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Rohadjak meg, vagy vak vagyok, vagy idióta vagy nem tudom, de a google képek semmit sem dobott ki csak stanazololt meg stanzolt meg stanazolt.


[link]

2011. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*heti 3x kondiba ( elírtam ... )
2011. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt a rendes kajálást, és edzést sem tanulod meg! Egy hónap után még csak nem is váltanék át osztott edzéstervre a helyedben! Sok-sok év tapasztalatával, versenyre készülve még oké, de így teljesen f.szság. Ne légy akaratgyenge!
2011. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a felvilágosítást!

És igen, sajnos nem értek hozzá...

Csak ügye mindenki mond mindenfélét, hogy ez jó, amaz még jobb, használd ezt, mert nagyon jó!

Köszi az értelmes válaszokat!

2011. máj. 29. 13:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Aki kokszot ajánl egy kezdőnek annak sok esze van.
2011. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Így a kommentekből most átéreztem :D

És hát igen... nekem úgy állította be a srác, hogy ez kemény edzés mellett szálkásít, és fogyaszt.

De hát akkor inkább megszenvedek, és küzdök az izmokért, mint más értelmesebb ember.

A végén legalább jól fog esni az eredmény.

2011. máj. 29. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!