Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a biotech...

Mi a véleményetek a biotech Brutal Gainer-ről?

Figyelt kérdés

eddig sima zöld Jumbo-t szedtem nem mondom h rossz mert 5 kiló fel jött vele és elég nehezen hízékony vagyok, de megvan a véleményem a scitecről és váltani szeretnék.

Esetleg tömegnövelésre megfelel?


2011. máj. 26. 20:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

mark86


amix szerintem kva jó! gasparitól okádok!

peak is király!

2011. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
az amixnak az ár érték aránya jó onnan egyszer vettem kreatint de még mindig ott van a polcon majd most nyáron csinálok egy kúrát a gasparit és a peaket még nem próbáltam de ezek szerint nem is nagyon erőltetem a gasparit
2011. máj. 26. 21:29
 13/20 A kérdező kommentje:
ja az előbb volt egy elírásom bocsi a 6000 kcal az már kiegészítéssel lenne meg most ami szilárd kajából van az 4000-4500 körüli azt szeretném felhúzni 6 körülire
2011. máj. 26. 21:37
 14/20 anonim ***** válasza:

mark86


most lehet hogy sokan megdöbbennek a tudatlanságomon de én azt se tudom mi az a kcal! (na jó tudom,de én soha nem azt számolom mert le.zarom! :)

2011. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ne nézd le magad, én 184 centi vagyok, 65 kiló. Vizsgaidőszak mélypontján 61 szoktam lenni. A Volumass 35-tel értem el a 70-et, Jumboval nem tudtam megtartani.
2011. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

mark86


srácok most szopattok ugye? egy tömegnövelővel értetek el egy bizonyos tömeget és egy másikkal nem sikerült megtartani? edzés után ad egy pluszt de tömeget nem fog hozni senkinek az tuti! vagy stressz vagy kevés szilárd kaja,kevés pihenés,rossz edzés,vagy betegség állhat a visszaesés mögött! de az biztosan nem hogy más turmixot használsz...

2011. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
na ezzel teljesen egyetértek mert a szilárd kaja az amivel nekem is sikerült hízni ez csak egy plusz ráadás, kipótolás volt. Amíg nem volt normális étrendem azért fogytam mert vizsgaidőszak miatti stressz, kevés idő az edzésre stb stb nem a kiegészítő miatt jöttek fel a kilók, ezt én is tudom és remélem más is felfogja :)
2011. máj. 26. 22:08
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem közvetlenül, de nálam részben a tömegnövelő az oka. :)

Nem is a hatása miatt veszem, hanem motivációként: ha már megvettem, edzeni kell. És a Jumbo már nem hozta a kívánt motivációs szintet. :D

2011. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

mark86


????? jólvan! biztos! :DDDD

sok sikert mindenkinek!

2011. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 clint ***** válasza:
szinte teljesen ugyanaz mint a hypermass tömegnövelőjük és a nitro gain tömegnövelőjük, sztem egyszerüen csak átcsomagolják :D
2011. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!