Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a biotech...

Mi a véleményetek a biotech Brutal Gainer-ről?

Figyelt kérdés

eddig sima zöld Jumbo-t szedtem nem mondom h rossz mert 5 kiló fel jött vele és elég nehezen hízékony vagyok, de megvan a véleményem a scitecről és váltani szeretnék.

Esetleg tömegnövelésre megfelel?


2011. máj. 26. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

mark86


kicsit drága de nem rossz!

mi bajod a scitec-el? pont a jumbo vált be? a legsz@rabbak egyike a piacon! annál lejjebb már csak mass20 és max gain plus van! nekem a whey gainer, a jumbo prof és a volumass35 prof is király volt! de mostanában tejsavót veszek dextrózzal! csak nem bunny sértett meg valamivel?:D

2011. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

mark86


ja és tömegnövelésre a szilárd kaja felel meg...

2011. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Tömegeléshez megfelel, ha jól kajálsz mellé, de indokolatlanul drága.

2011. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
aha köszi, eszek én szilárd kaját de olyan 5-6000 kalóriánál megragadok és muszáj pótolni mert tényleg sokat mozgok az edzéseken kívül úszok és evezek szóval elég kevés az a 6000 napi kalória. Egyébként nem sértett meg bunny, sőt bírom az idióta humorát, de tényleg a legszutyokabb dolgok náluk vannak amiket néha kifogtam és hát emiatt elpártoltam.
2011. máj. 26. 21:02
 5/20 anonim ***** válasza:

mark86


például?

sokan szidják,de én még nem csalódtam bennük!

GreenTea is nagy scitec-fan! (utálja) :)

2011. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igen a mass volt amiben elég nagyot csalódtam például akkor még szar volt az étrendem bevallom, de tömeg felszedése helyett fogytam 2 kilót (és elég nehezen szedtem vissza mert nehezen hízok nagyon mint már írtam.)
2011. máj. 26. 21:08
 7/20 A kérdező kommentje:
+ az íze is pocsék volt mind a 2 nek csokisat vettem de a jumbo kib*szott édes volt az én számnak a mass meg mint a fűrészpor
2011. máj. 26. 21:10
 8/20 anonim ***** válasza:

mark86


minden gyártónál vannak hasonló termékek,igazából nem is testépítőknek valók! írsz egy gyártót,én linkelek 5 hulladékot tőlük! ez csak és kizárólag a te hibád volt,meg kell nézni a netes adatlapját egy terméknek és az alapján választani. én meg max gain plus-al kezdtem nem is emlékszem pontosan de szinte csak ch! ez nem jelenti hogy a biotech sz@r!

2011. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a Biotechtől a Max Gain Plust próbáltam, igaz elb@sztam az adagolást, de semmit nem ért.

Utána Volumass 35 Pro-m volt, nagyon drága, főleg, hogy jó része csoki, amit leszitáltam belőle, olyan rossz volt. Viszont a 3 kilós bödöntől 6 kilót híztam (mellette 40 deka Attackot toltam).

Ezután vettem egy nagy zsák Jumbo Prof-ot, az viszont nekem sem vált be. A szénhidrát miatt egy tonna zabpehely van benne, és torokkaparósan édes, szinte ehetetlen, főleg ha túladagolva akarod szedni. Tehát ha ez elfogy már végre, újra rászánom a Volumassra, és azt szedem másfél adagban.

2011. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
persze, én se mondom hogy a scitec szar csak mást is jó kipróbálni hátha jobban beválik és hát a 68 kilómmal és a 182 centimmel én nem vagyok testépítő inkább csak 3 dimenzióba mozgok szóval ilyen pehely súlyba gondolkodjatok tényleg :P :D
2011. máj. 26. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!