Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A súlyzós edzésem lehet...

A súlyzós edzésem lehet ugyanolyan hatékony, ha utána nincs izomlázam?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen csak az első pár edzésnél fordult elő izomláz, amúgy meg nem, pedig mindent úgy csinálok, ahogy az meg van írva. Rendesen csinálom a szériákat, emelem a terhelést és érzem is, hogy kell azért erőlködni, folyik az izzadság.

Megpróbáltam utána olvasni, de konkrétan erre nem találtam választ! köszönöm


2011. máj. 24. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így természetes.
2011. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az izomláz egyáltalán nem szükségszerű sőt...
2011. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor nincs miért aggódnom! : )
2011. máj. 24. 20:45
 4/6 TOMAtm ***** válasza:
nekem sosincs izomlázam,nem is edzem addig.az izomláz annak a jele h TÚLterhelted az izmot.
2011. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg izomláz akkor van, ha az izmod túl nagy terhelést kap és oxigén hiányban tejsavas erjedés következik be. Ez pedig a hirtelen, komoly intenzitástól következik be. Ha neked nincs izomlázad, pedig úgy érzed, hogy frankó az egész akkor az vagy azért van, mert tényleg frankó és aránylag kondiban vagy, vagy pedig azért, mert mégsem annyira frankó és fájni fog hamarosan sok helyen!:)

Amúgy pedig nekem a mellemben és a lábamban szokott csak izomlázam lenni, pedig én aztán úgy edzem, hogy a szívem majd megáll közben.

2011. máj. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sitch ***** válasza:
nincs összefüggésben.ez szerintem inkább egyén függő.
2011. máj. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!