Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki volt a valaha élt legerőseb...

Ki volt a valaha élt legerősebb férfi?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok volt. A tatárjárás áldozatai, a mohácsi csata halottai, Eger védelmezői, a Pákozdi csata résztvevői, a Swechati hősi halottak és azok a férfiak, akik faggyal, éhséggel, fáradtsággal, oroszokkal dacolva 200.000 fővel a Don kanyarban az életüket adták a hazájukért. És még sorolhatnám, próbáltam néhányat kiemelni.


Be lehetne fejezni a poénkodást... nem vagytok viccesek egyáltalán.

2009. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na Már Megint Superman Kit érdekel nem Fogjátok fel hogy az csak egy kitalált Senki.

Amugy ha Harcra Gondoltok akkor szerintem Bruce Lee.

De Fizikai Eröre egy régebi harcos,vagy valami nagyon Izmos és jól edzet Gladiátor.

2010. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Joe Rollino

167 cm-el és 70kg-al megmozgatott másfél tonnáz

és felemelt egy körhintát amin egy tucatnál is több ember ült.

103 évesen hunyt el úgy hogy reggel amikor gyúrni ment és kocogott elütötte egy autó a kórházban későn kapott segítséget és meghalt belső vérzésben asszem.


szerintem ő minden idők legerősebb embere de biztosan a középkorban vagy az ókorban voltak nagyon nagyon erős emberek. amikor még az embert nem gyengítette le a jómód.

valószínű egy római gladiátor kettétépne egy mai harcos ha összeugranának.

2013. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!