Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől függ hogy van e ér a...

Mitől függ hogy van e ér a bicepszemben?

Figyelt kérdés

Szal megint ez a szánalmas kérdés lesz hogy hogyan lesz eres a bicepsz.Igen vágom h alacsony testzsír kell de én nekm kb 10 % körül lehet.Kockás a hasam a vállamban van ér és a hasamnak a köldök tájékánál is van ér(sőt még a farkamon is)Diétázni nem szeretnék mivel ezt a rettenetes 75 kilómat még igencsak fel kéne turbózni (178 centihez)és nem kéne lejjeb vinni.

Az lenne a kérdésem mit tudnék tenni h eres kegyen a bicepszem.Illetve a másik idióta kérdésem hogy hány % ban függhet a kortól, genetikától, szálkásságtól felkar méretétől(38 cm az enyém) 16 éves fiú vagyok


2011. máj. 19. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
178cm, 75kg és 38as kar . Nekem ez nem passzol , azon kell lennie rendesen zsírnak. Ha pedig nem tévedsz és tényleg 10% körüli a testzsírod akkor meg genetika.
2011. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, 0 izomérettséggel, genetika, még kisebb testzsír% kell.
2011. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mindenkinek van ér a bicepszén, később majd neked is látszani fog.

2011. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sitch ***** válasza:
no fokozó talán segíthet.
2011. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14-es tzs-vel nekem több ér is látszódik a bicepszemen, pedig azért az magas. előre azt mondtam volna, hogy a tzs túl magas, de a 10 az elég jó. vagy nem 10 a tzs-d, vagy genetika.
2011. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!