Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mutatnátok olyan képet, ami...

Mutatnátok olyan képet, ami egy csak fekvőtámasszal épített testet mutat? Mekkora izomzat fejleszthető e módon? 16/f

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
túl sokra ne számíts...
2011. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de a kérdésem nem erre vonatkozott
2011. máj. 18. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem , nem mutatnék. Mert aligha találok olyan embert aki csak fekvőtámaszozik hát még erről képet is... De amúgy sokkal betonabb egy fekvőtámaszozós ember mint egy testépítős.
2011. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
főként olyanokra gondoltam akik maguk ilyen emberekxd
2011. máj. 18. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

höhö. magamról csak nem küldök képet. :)

fekvőtámasz önmagában egy kisebb intenzítású terhelést biztosít. persze sokat számít hogyan viszed véghez, milyen tempóban, nehezítéssel, milyen mélyre mész...

alapvetően a jelentős izomnövekedéshez nem ilyen edzést csinál az ember. én harcművészet mellett nagyon sokat csináltam (nem extrém sokat, de a napi 100 mint bemelegítés sztem már elmegy, egyszerre) de az én izomzatom rengeteg más terheléshez alkalmazkodott.

most már áttértem az 1-kezes fekvőre. ezzel lehet maximális terhelést biztosítani a testnek, így érdemlegesen is növekszik az erő mint képesség (az izmok mefeszítésének képessége) és ha mellette hagynám pihenni a testem, regenerálódás alatt lehet jobban jönne is az izomtömeg. de szimpla fekvőnél ez nem nagyon működik így.

2011. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!