Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a kérdés azoknak szól,...

Ez a kérdés azoknak szól, akik sokat súlyzóznak gyúrnak, hogy hanyas karjuk van, és mennyit "vastagodtak"azóta, mióta elkezdték?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 hónapja kezdtem 32-es karral most van 33,5-34 között.Nem használtam semi táplálékkiegészítőt se...


13/f

2009. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Decemberben kezdtem, akkor volt 38, most 43.
2009. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Decemberben kezdtem, akkor volt 38, most 43."

Most vagy hülye vagy vagy hagyd abba a koxolást :)

Vagy... öööö melyik decemberben?


5 év alatt 70-ről 88 kilóra mentem fel a karom 29-ről 38,5cm-re. De nem folyamatosan edzettem és a kajám rendbetétele is csak max 2 éve történt meg. Csak alap kiegészítőket használok: fehérje, kreatin, glutamin, amino, vitamin.

2009. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi alapján kötekszel, de eléggé nagy paraszt lehetsz (mit lehetsz, az is vagy), ha 1 mondat alapján van bőr a képeden megítélni valakit, főleg ilyen markánsan.


Nem érzem úgy, meg kellene védenem magam, de mégis megteszem, hogy ezzel is kicsit rávilágítsak arra, hogy mekkora gyökér vagy, és talán a kérdezőnek is hasznára válik ez a történet.


Szóval, valójába nem decemberben kezdtem a szó szoros értelmében, mivel már elég régóta "gyúrok", de december előtt kb fél évvel abbahagytam a vizsgák miatt, de addig is a táplálkozásom totális csőd volt, amiről csak annyit mondanék, hogy az edzés abbahagyása után sem híztam semmit, pedig nem mozogtam és a nem sokkal később megszerzett munkám során is ülő munkát végzek és mondom még egyszer, ugyanúgy kajáltam, mint anno amikor még edzettem.

Decemberben úgy döntöttem, hogy újra elkezdek edzeni, nagyjából rendbe raktam a kaját és mint már írtam, 38-39körülről már 43ra nőtt a karom /ezelőtt 41-es volt a csúcs/ és 13kg-val többet mutat a mérleg. Ennyit számít a kaja, ennyit összesen nem fejlődtem a decembert megelőző időszakban. Persze nem színtiszta izomról van szó, de a tömegnövelés általában egy kis zsírosodással is jár.

A nagyjából belőtt kaja annyit tesz, hogy napi kb 400g csirkemell+4turmix teszi ki a fehérjebevitelemet, mellé megy még vitamin, zab, rizs és lenmagolaj.

2009. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kar mérete a lényeg hanem az arányosság és az összkép.
2009. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!