Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mozogjak? Ennek semmi nem...

Mit mozogjak? Ennek semmi nem jó ide.

Figyelt kérdés
Kis esti mozgásra gondolok amit itthon a szobába is eltudok végezni. Esetleg fogyaszt, esetleg formában is tarthat. Sokat foglalkozok számítógépekkel, kell a mozgás. Rosszul is szoktam aludni emiatt is szeretném lefárasztani a testem.
2011. máj. 14. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat ülsz a gép előtt, menj futni, tudom nem szobai tevékenység, de nagyon jó. Szuper utána, fel vagy dobva. Olvass a neten a kezdő futókról.
2011. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, gondoltam már én is rá, sőt szívesen is csinálnám csak olyan környéken lakom ahol nem szívesen megyek ki :( Gondoltam futópadra is de az rengeteg pénz sajnos.
2011. máj. 14. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugrálókötél.Minden általad írt elvárásnak megfelel.Jó állóképességet ad,fogyaszt,lefáraszt.Szobában is tudod csinálni,akár zenét hallgatva.Fejleszti a mozgásodat is,és elég sokféleképpen lehet csinálni.És ha el akarod kezdeni,figyelj,milyen kötelet veszel.Valami jó kis gumikötéllel,aminek van súlya,húzása,sokkal élvezetesebb kötelezni;)

Egy másik eszköz a ketlebell,ami viszont már nem a legbiztonságosabb a szobában,mert ha elszabadul,összetör mindent.Lehet bent is csinálni,de jobb kint a szabadban.

Ha nem tudod,mi is ez,röviden leírva:egy választható súlyú golyó(8-48 kg-ig) egy fogantyúra erősítve,és ezzel kell különféle gyakorlatokat végezni.

Ez viszont már egy profibb eszköz,nem csak fáraszt,állóképességet ad,de rettentő jó izomzatot is el lehet vele érni.

Ha valamelyik érdekel,olvasgass utánuk,és dönts;)

Remélem tudtam segíteni,sok sikert:)

2011. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz és veszel súlyzókat. 10-20ezerből kijön. ha csak arra a célra akarod hogy legalább legyél valamennyire fitt erre a célra bőven elég lesz otthonra a fekvőtámasz,felülés,húzódzkodás plusz a súlyzók
2011. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!