Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap 100 felülést...

Ha minden nap 100 felülést csinálok, akkor mennyi idő múlva lesz látható az eredmény?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy feleslegem, csak elengedtem kicsit magam télen, de már elkezdtem mozogni rendszeresen :) A 100 felülést mire elengendő (később persze növelni szeretném a számát....)?
2009. márc. 12. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Soha. Akár napi 1000 et is csinálhatsz akkor se fog látszódni. A hasizom csak akkor látszik ha nincs rajta egy deka zsír se. A férfiaknak 8 a nőknek 10 % alá kell vinniük a testzsír százalékukat. Ha átlagos a testsúlyod akkor úgy 15-20% körül vagy. Teljesen rossz úton jársz.
2009. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%

Énis minden nap csinálok 100 felülést, engem is érdekelne ez:)

Régen is csináltam, és akkor meg is látszódott az eredmény. Most még csak fél hónapja csinálom de nem látok semmi változást.

2009. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
A hasizmot a legkönnyebb erősíteni, úgyhogy gyorsan fog látszani az eredmény. Jóval erősebb is leszel, és nagyobb hasad is lesz (a zsír marad, és alámegy az izom). Ez így jó neked?
2009. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%

hogy ez mekkora hülyeség!!

a hasat nehezen lehet fejleszteni!!!! elöször is saját tapasztalat! másodszor pedig akkor lenne nagy izom benne ha súlyokat raknál rá!

jó úton haladsz,rám figyelj! :-) én tudom! legalább mozogsz és teszel egyet jegyezzz meg jól a diéta!!!!!!!! (bodybuilder.hu) ennélkül nem megy viszont az igaz!

Én három hónapig csináltam a hastornát, olyan napi 150-et kicsit látszott csak! kemény munka lesz de megéri! olyan fél év múlva lesz olyan formás hasad!

ne add fel! :-)

2009. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kinek higyjek?

Mert régebben csináltam felüléseket és igenis meglátszott az eredmény,de már nem tudom mennyi iőd után :S És egyáltalán nem lett nagyobb(?!) hasam.....

2009. márc. 12. 17:33
 6/8 anonim válasza:
az biztos hogy nagyobb nem lesz! olyan 3 hónap múlva szerintem látszani fog,ha intezíven edzel! és diétázol meg ez egyénfüggő!
2009. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én több hónapig este csak 20 felülést csináltam aztán már nagyon egyszerű volt és csináltam többet mára már 4 kockám van és semmi féle súlyokat nem tettem rá,szóval ez hülyeség!!!Mondjuk most a télen én is kicsit elhanyagoltam a dolgot,szóval nekem is újra hozzá kell látnom! :)

sok sikert!

16/L

2009. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 2 éve minden nap 80 felülés de nem kel kockára meni, bár jo lenne de ak sokat kéne töb hasizom gyakorlatot, meg akkor nem csak hasra kel gyurni hanem karra is kéne
2014. jan. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!