Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » VÉLEMÉNYEK A VERSENYSZERŰ...

VÉLEMÉNYEK A VERSENYSZERŰ UGRÓKÖTELEZÉSRŐL?

Figyelt kérdés
Komoly sport szerinted? Ugrálnál te is?...
2011. máj. 13. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Versenyszerűen biztos nem,de edzésen nálunk kell kb 10-20percet minden alkalommal meg itthon is szoktam,uh szeretem.
2011. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na csak azért kérdezem mert én 1 olyan klubba járok ugrálni ahol 1-2 év múlva már vb-re megyek lehet

írd be youtube-ba: speed kötélugró klub nézd meg!!!

2011. máj. 14. 09:23
 3/3 anonim válasza:

Én lassan 5 éve járok, és nagyon szeretem. De azt utálom, hogy nagyon sok ember nem veszi komolyan, hogy ott csak simákat kell ugrálni vagy hasonlók. ( mondjuk kíváncsi lennék hogy hogy csinálná meg a szaltókat meg a triplákat )

Amúgy én is versenyszerűen csinálom. Még olyan sok versenyen nem voltam, mert az első évbe csak barátkoztam vele, meg felléptünk a csapattal.

És örülj neki hogy ilyen komoly versenyekre eljutsz. (én csak országoson, megyein, és inf-en voltam)

Szerintem nyugodtam sportolj. ( már többször versenyeztünk és találkoztunk ezzel a csapattal, elég jók :)) )

Bocsi a megfogalmazásért ha kicsit értelmetlen, csak mindig jött valami amit le szerettem volna írni :D

2012. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!