Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom, h szebb...

Mit kéne csinálnom, h szebb legyen a vádlim? 21L

Figyelt kérdés
Leginkább az a bajom vele, h túl vastag. Van egy kis háj is rajta, de még az a kisebb baj, mert az nem sok, meg azzal lehet is mit kezdeni. De miért van olyan izmom, mintha rövidtávfutó lennék?? Nem sportolok semmit intenzíven. Tudtok vmit amivel lehetne csökkenteni a vádliizmom méretét, vagy legalább formázni rajta?
2011. máj. 12. 14:18
 1/9 anonim válasza:
Ilyen korban az izmot "kisebbíteni" mozgással nem lehet. Ha hosszabb ideig nincs használva az izom, akkor egy idő után ellazul, "felenged".
2011. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor most üljek kerekesszékbe egy-két hónapra? :D
2011. máj. 12. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
felenged az izom váááháháá. :D a lényleg h akkor LEÉPÜL az izom. amúgy az izmos esztétikus. diétával meg a zsírt is le elhet pucolni
2011. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mozogsz, akk az izom lassan eltűnik és a zsír marad, úgy csúnyább lesz. Nyújtós gyakorlatokat csinálj lábra, akk szálkásabb lesz, nem tömör az izmod és szebb lesz az alakja. Nekem is eléggé izmos a vádlim, mondjuk én atlétikázom. Mikor tök vastag lett a vádlim az izomtól, elkezdtem nyújtani és bár az izom maradt, már nem olyan nagy és férfias mint volt.
2011. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy egy 21 éves lánynak, aki nem sportol semmit, kizárt, hogy az izomtól nagy a vádlija. Nem ugrik az csakúgy fel Született feleségek nézés, és chipszabálás közben. Szinte 100% hogy a zsírtól nagy, azt diétával és aerobbal el lehet tüntetni. Amúgy pedig egy izmos vádli szép!
2011. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondom, h van rajta egy kis zsír is, mert felszedtem pár kilót az utóbbi időben, DE! előtte is, mikor teljesen vékony voltam akkor is nagyon nagy volt, és most is hogyha megfeszítem látszik az izom és ha megtapogatod érezni, h a zsír csak egy kicsi része. A másik meg az, h nem mondtam h nem sportolok semmit, csak azt h nem intenzíven. Tehát h nem vagyok rövidtávfutó. Attól még szoktam futni, meg túrázni járok. Csak azt akartam érzékeltetni, h szerintem ez még nem indokolja a sportolói méretű vádlit. De kösz h rögtön lerohantál....
2011. máj. 14. 08:50
 7/9 A kérdező kommentje:
"Született feleségek nézés, és chipszabálás közben" - erről meg annyit h nem eszek chipset és nincs tévénk...
2011. máj. 14. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentelőnek bizony semennyire sincs igaza. A vádli is genetika, van akinek sportolás nélkül nagy. nekem is van olyan oszt.társnőm, aki tényleg semmit sem sportol, átlagos alkatú, vádlija meg tök izmos. Mikor lábujjhegyre áll, v magassarkúban van, akk látszik igazánm az izom. Írígykedtem is rá, h neki sport nélkül olyan, nekem meg rendszeres intezív sport kellett hozzá. Csak aztán engem is zavart h tök vastag lett, olyan férfias, mert ilyen a genetikám. van akinek szép formájú lesz ha sportol, nekem vastag férfias. Ha lábujjhegyre állok totál kidudorodik az izmom meg tk kemény. magassarkúban sem vagyok gyakran pedig szeretek abban lenni. Sztem csúnya voltam benne, olyan mintha 1 férfi lenne magassarkúban. azóta már szálkásítottam picit és így már 1 fokkal jobb.
2011. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kend be kacsazsírral.
2011. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!