Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van ilyen függőség? Az vagyok?...

Van ilyen függőség? Az vagyok? Függő?

Figyelt kérdés

12 éve táncolok!2,5 évesen kezdtem...Itthon csak akkor táncolok ha nincs itthon tesóm,mert ő kritizálná,mivel ő sztár táncos....Sokkal régebben táncolok mint ő,de mindegy ez most nem erről szól...

Lehetek tánc függő???Nem bírok olyan napot elképzelni hogy ne táncoljak....Lassan már csak nagyon sok idő után fáradok el...Ha itthon van valaki,a lábam akkor is jár...a suliban már a padtársam ki van készülve hogy 10 percenként kérek bocsánatot mert amikor megmozdul az én lábamba botlik...

Normális ez??Lehet valaki tánc függő??

Köszi a válaszokat!


2011. máj. 11. 18:17
 1/10 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy ez függőség, de én inkább feszültséglevezetésnek, pótcselekvésnek nevezném, sőt megkockáztatnám azt is, hogy kényszeres cselekvés.

Egyébként inkább a tánc legyen a szenvedélyed, mint már káros dolog.

2011. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:) de néha már levágom a könyvet és nem tanulok hanem táncolok....

Köszi a választ,és lehet hogy igazad van,lehet hogy kényszeres cselekvés,amit szeretek:)

ÁÁ nekem ár ez is káros dolog...Köszi a választ!

2011. máj. 11. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:

ez nem függés, csak szereted.

én is 1000 más dolgot szívesebben csinálnék a Carnot körfolyamat tanulmányozása helyett, csak én nem engedhetem meg magamnak.. na jó, most sem azt csinálom de ez nem ér :)

2011. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:)

Köszi!

2011. máj. 11. 19:33
 5/10 TOMAtm ***** válasza:
szerintem sportolj valamit mert egy kicsit hiperatív vagy.a tánc nem sport hanem szórakozás.de a jégtánc pl sport...hmmm érdekes.
2011. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez néha keményebb mint a sport.....

Köszi a választ,egyébkét röpizek is...:)

Köszi!

2011. máj. 13. 20:55
 7/10 anonim válasza:
Ez egyszerűen csak szenvedély!!
2011. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,lehet hogy neked van igazad...:)

Köszi!

2011. máj. 17. 16:25
 9/10 anonim válasza:
Ez nem függés, hanem megszállottság, ami nagyon jó dolog ha az ember ilyen szinten beleéli magát! Sok sikert :D
2011. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. máj. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!